מדריך

הפסטיבל הגותי הישראלי השני

פסטיבל הופעות לתוך הלילה עם מיטב הרכבי המטאל, אלקטרו גות', סינתפופ, ופוסט פאנק

בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב, 16-01-2014 19:30

תגיות: הפסטיבל הגותי, בארבי

אחר ההצלחה המסחררת של הפסטיבל הראשון שהתקיין בינואר שנה שעברה באוזן בר, הפסטיבל הגותי לוקח עוד צעד אחד קדימה. הערב יופיעו בבארבי יופיעו לא פחות משלוש להקות גרמניות המובילות את הז'אנר ואומנים מקומים.

חלקו השני של הבארבי יהיה מתחם מעצבים מייבאים של מיטב הסצנה האלטרנטיבית עם מעל ל24 דוכנים שונים של משתתפים.

יופיעו:

Tyske Ludder::
להקה גותית EBM דארק אלקטרו אוונגרדית מגרמניה עוד משנת 1994. הביטוי "טיסקה לודר" באופן ישיר בתרגום פירושו "זונה גרמנית" בדני ונורבגי והיה בשימוש במדינות אלו כדי לתאר את אישה ילידים שהיה מעורב רומנטי עם חייל גרמני במלחמת העולם השנייה. טיסקה לודר זכתה לפופולאריות מאוד גדולה בקרב הקהילה הגותית אלטרנטיבית בגרמניה וברחבי אירופה, החולצות וה merchandise  של הלהקה הפכו עם השנים להיות הכי נמכרים והכי פופולאריים בקרב חברי הקהילה וכמסורת בכל שנה מופיעים בפסטיבלים ברחבי אירופה וגרמניה כגון: WGT, Mera Luna, Amphi Festival ועוד. הלהקה מזוהה עם אהבתה ותמיכתה בישראל, ובכל הופעה מניפים את דגל ישראל בגאווה, ומופיעים עם קליפים וחולצות של צה"ל ,מגן הדוד מעטר את האלבום החדש של הלהקה וכמו כן את הקליפים והחולצות של אותו האלבום. החלום של הלהקה הוא להופיע בישראל, וכך לסגור מעגל לאחר 20 שנות פעילות.

Ffrozen plazma::

אחת הלהקות הכובשות והמצליחות באירופה בז'נאר הגותי והאלטרנטיבי. מופיעות כמעט בכל פסטיבל, ואהובות מאוד בקרב הקהל הגותי אלטרנטיבי ובמיוחד בקרב ה DJ’s. בכל מסיבה הם מתנגנים בפייליסט והרבה להיטים שלהם הפכו להמנונים. הם עושים עיבודים/Remix כמעט לכל להקה, והמומחיות שלהם מתבטאת במקצבים הסוחפים סקר קצר שעשינו במעדונים ותקליטנים מהליין, זאת אחת הלהקות הכי מושמעות ואהובות בישראל.

NamnamBulu::

הלהקה השלישית מגרמניה שאישרה השתתפות בפסטיבל הגותי הישראלי השני אחת מלהקות הסינתפופ הבולטות שקיימות היום, אם לא הלהקה הכי טובה בתחום. לכל מי שמתגעגע לארומה של דפש מוד הישנה והטובה, לכל מי שמתגעגע לטעם המתוק של שנות השמונים זו ההופעה עבורכם. הופעת בכורה בישראל.

 Death Made::

להקת ה Industrial/EBM הישראלית שהוקמה בשנת 2008 ע"י יהונתן רוסו, ואולג גומר. זוהי להקת דארק ייחודית וסוחפת עם מקצב אדיר שמתאים מאוד גם לרחבות הריקודים האלטרנטיביים יפתחו את הפסטיבל הגותי הישראלי הראשון. 

Tribal fusion full moon Cabaret::

מופע קברט רב משתתפים שיביא לכם את כל הטרוף מסצנת הטרייבל פיוז'ן הגותי של סן פרנסיסקו ולונדון, במופע המשלב את הצד האפל של ריקודי הבטן וקברט.

 

תגובות