מדריך

די ג'ייז Ivan Smagghe ו - Timothy J Fariplay בישראל

תימוטי ואיוון מגיעים לערב של חיבורים נדירים בין דיסקו , דיפ האוס , טכנו ואלקטרו

בוטלג, קינג ג'ורג' 48, תל אביב, 07-12-2012 23:30

תגיות: בוטלג, Ivan Smagghe, Timothy J Fariplay

כשמדברים על פיירפלי ,אי אפשר שלא לדבר באותה הנשימה על שותפו לפשע: האיש והשפם,הגורו,מר אנדרו וותראול.בין הפקה ונגינה בהרכב הקאלט באטנט,לבין עבודה כמהנדס הסאונד באולפנו של אנדרו,חברו השנה השניים יחדיו ליצירת הפרוייקט המוזיקלי המשותף והמסקרן שלהםTHE ASPHODELLS רגע לפני שהוא יוצא מהצללים להכרה עולמית מצלצלת יגיע טימותי לתל אביב.

 


ואיוון? איוון הוא סוג של  גורו הצרפתי שמוכיח בכל סט שלו שמוסיקה אלקטרונית יכולה להיות כל כך יותר משמעותית מאשר עוד פסקול חד מד-מימדי ללילה של קרחנה. קשה לחשוב על הרבה תקליטנים שהצליחו לפצח את קוד הטעם של הקהל הישראלי בכזו נונשלנטיות כמו איוון. בכל אחד מהביקורים שלו בשנים האחרונות הוא הצליח למצוא את נקודות ההשקה בין קהלים שונים של סקלת האלקטרוניקה הרחבה בישראל, ולאחד את כולם לאקסטזה מושלמת ברחבה. בסטים הארוכים שלו הוא מצליח לחבר בין דיסקו , דיפ האוס , טכנו ואלקטרו בפלואו מושלם, ושמירה על אסתטיקה ייחודית השמורה רק לו. עם האלבום המיוחל שעתיד לצאת השנה של הפרויקט הנוצץ שלו – It's A Fine Line 
איוון מגיע לראשונה לחלל התת קרקעי המלוכלך של מועדון הבוטלג כדי לכתוב עוד פרק בספר התודעה הקולקטיבית של חיי הלילה של תל אביב.

הנה טעימה קטנה:

 

 

תגובות