מדריך

JACUZZI NIGHT

ג'קוזי הוא פרפומנס קבוצתי המתקיים במשך לילה אחד ועל פי חוקיה של מסיבה. הערב ישתתפו חן יאני, עדי אולמנסקי, אנה הלטה ועוד

פסאז', אלנבי 94, תל אביב, 01-05-2015 23:00

תגיות: עדי אולמנסקי, ג'קוזי, אנה הלטה, פסאז', JACUZZI, חן יאני

ג'קוזי הוא פרפומנס קבוצתי המתקיים במשך לילה אחד ועל פי חוקיה של מסיבה. את האירוע מרכיבות עבודותיהם של אמנים ואמניות, הנוצרות בתוך ומתוך הסיטואציה הטוטאלית של מסיבה ותחת קונספט-על מתחלף.
הסגנון המוסיקאלי אינו קבוע אך מורכב תמיד מיוצרים ויוצרות מקומיות בולטות, בעלות איכויות פרפורמטיביות ורב תחומיות. המפגש בין יוצרים מעולם המיצב והפרפומנס עם ה-venues והדיג׳ייז של סצנת הלילה, בליווי תפאורה, שחקנים ומאפרים בונה חוויה אמנותית טוטאלית המספקת פלטפורמה חדשה ליצירה וחגיגה חוויתית יותר.
מכיוון שבסיס המיצג הוא יצירת מסיבה, עוצמת החוויה תלוייה במידה רבה בנוכחות ובהשתתפות הקהל. המבקר ב-JACUZZI מוזמן לחוות את האירוע, לא רק כצופה אלא כשותף פעיל להתרחשות ולהתמסר לעולם החדש שהומצא.

יופיעו:
URI D & DANI B (JACUZZI) DJ 
HEN YANNI LIVE
KARMA SHE LIVE
ADI ULMANSKI LIVE
ANNA HELETA (PACOTEK) DJ

הערב בג'קרוזי השלישי  השמתתפים יצללו עמוק לתוך שורשיה האפלים של תרבות הלילה והמוסיקה האלקטרונית ויחזרו למקורותיהם השבטיים והפאגניים. האירוע הקרוב יהווה טקס פאגני קונספטואלי לאלים מומצאים וחסרי מיתולוגיה. הפסאז׳ יתחפש למקדש טכנו פוסט מודרני, המורכב מהיבריד דימויים מתרבויות שבטיות עתיקות. 
הלילה ייפתח בקבלת פנים עם סט "צ'נטס אנד ביטס" שהוכן במיוחד לאירוע על ידי אורי די ודני בי מצוות הג'קוזי.
כשהירח המלא יהיה במרכז השמים, במת הפסאז' תהפוך למקדשה של KARMA SHE המהפנטת, שתכניס אותנו לעולמה המכושף.
מיד אחריה תעלה האלילה ADI ULMANSKY, שחזרה אלינו מטור ארוך באירופה, להופעה. אחריה תעלה לסט טכנו עמוק, השאמאנית המאלפת, אנה הלטה. 
האירוע יכיל מיצגים ומיצבים אשר ינסחו עבודת האלילים עכשווית וישאבו את השראתם מפולחן הטבע של השבטים האינדיאנים באמריקה דרך הוודו האפריקאי עד לטקסים האבוריג׳ינים שמאוסטרליה.
בשיא האירוע יתקיים פרפורמנס ״פולחן הדם״ של האמנית קוקו ריין, אשר ילווה בטקס של קבוצת ג׳קוזי ומוסיקה מקורית של צמד יוצרי הטכנו Donna Tellos.

וידאו מקורי:
NATALIE FELDESMAN & URI DIREKTOR
פרפורמנס:
Koko Rain 
מוסיקה מקורית:
Donna Tellos
תלבושות ואיפור:
TALIA LEVY
תפאורה:
TEAM JACUZZI

 

תגובות