מדריך

"Colorful Wings"

גבע אלון משיק את האיפי Colorful Wings שכולל ארבעה שירים שהוקלטו בסשנים של אלבומו האחרון "In the Morning Light"

בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב, 26-03-2013 21:30

תגיות: גבע אלון, In the Morning Light, בארבי, Colorful Wings

השירים שבאיפי החדש "Colorful Wings" לא נכנסו לאלבום בגלל אופיים השונה משאר השירים שהוקלטו לאבלום "In the Morning Light".

גבע מבצע את השירים הללו בהופעות ומספר שמזה זמן רב רצה לשתף את הקהל שלו בגרסאת האולפן שלהם. ארבעת השירים הוקלטו בשעות הקטנות של הלילות באולפן ובכולם שוררת אווירה אפלה ורומנטית עם הרבה השראה מהלילות החמימים והיפים של קאדיז שבדרום ספרד, שם הם הוקלטו. הטקסטים של חלקם אפילו נכתבו שם, תוך כדי ההקלטות.

היוצר והגיטריסט המוערך גבע אלון הוציא לאחרונה את אלבום הסולו הרביעי, "In the Morning Light", בעקבותיו יוצא לסיבוב הופעות מלווה בהרכב חדש הכולל את הנגנים: איסר טננבאום (רוקפור) בתופים, יפתח שחף בגיטרה וצוק בבס.

"In the Morning Light" הוא האלבום הרביעי של אלון. הוא הקליט אותו כאמור באולפני פאקו לוקו בספרד עם כמה מהמוסיקאים הבולטים מסצנת הפולק- רוק האמריקאית. מתוכו שוחררו הסינגליםI Wonder If She's Fine , The Great Enlightenment, She Calls My Name ו- Come Here Anytime
 

בהופעה גבע והלהקה יבצעו שירים מהאלבום החדש ומהאיפי החדש, לצד שירים משלושת האלבומים הקודמים. ביניהם: Modern Love Come Race Me,The Wind Whispers ,I Can See The Stars ,Days Of Hunger ועוד..

 

תגובות