מדריך

DJ FOOD‏ בעיר

הנינג'ה טיון דיג'יי פוד מגיח לתקלוט חגיגי ועצמאי לצד הופעת השקת אי.פי של EP Launch Party ותקלוטים של אנשי הקצה

פסאז', אלנבי 94, תל אביב, 23-07-2015 21:00

תגיות: DJ FOOD‏, פסאז'

 

דיג'יי פוד, הידוע גם בכינוי סטריקלי קו (או בתעודת הזהות - קווין פואקס) חבר לליבל האגדי נינג'ה טיון בתחילת דרכו (1993) ומאז הוא חלק איטגרלי מהלייבל בתור מעצב, מפיק, איש רדיו ובעיקר מגה דיג'י. פוד הוא אינצקלופדיית מוזיקה מהלכת, במרוץ שנות התקלוט שלו למד לערבב בין אינספור סגנונות ולרקוח מהן סיפור חדש לחלוטין.
הרבה לפני שמש אפ הפך למילת גנאי, דיגי' פוד קצץ וערך מחדש אינספור קטעים שהוא מערבב היפ-הופ, פ'אנק, טכנו, ג'אנגל,רוק, רגאיי, אלקטרוניקה.. הכל.
מעבר לאלבומי הסטים הרבים שהוציא ולתקלוטיו ברחבי העולם, פוד הוא גם אחד מעמודי התווך של תכנית הרדיו האגדית מבית נינג'ה טיון - סוליד סטיל. כאן בעצם התדר משתף פעולה לראשונה עם סוליד סטיל!
 
נינג'ה טיון היא אחת מחברות התקליטים הכי חשובות של שני העשורים האחרונים, הלייבל שהוקם על ידי קולדאט, תמיד נמצא במרכז העניינים והוא בית חם לאמנים כמו- coldcut // kid koala // roots manova // amon tobin // mr.scruff
הערב יתחיל כבר ב21:00 עם ההשקה המדוברת של לס אקרובטס- לאחר תקופת התגבשות ואיסוף חומרים, יוצא סוף סוף אי.פי הבכורה של לס אקרובטס שמוקסס ע"י טום מונהאן, מפיק ואיש סאונד מאל.איי, שבין השאר הפיק את דבנדרה בנהארט, ואת ההרכב Peter Bjorn and John, והופק על ידי המפיק המקומי המוכשר אורי וינוקור (אסף אבידן, ISAIAH). מפסיכדליית סיקסטיז ועד להשפעות אקסטטיות של האלפיים המוקדמות.
את הערב ילוו גם שדרני רדיו הקצה שכל אחד ואחד מהם הוא אגדה מהלכת ותקליטן על: לאון פלדמן, אמיר אגוזי וקוואמי.
זה מה שפוד יודע לעשות:

תגובות