מדריך

Omer Avital & His Band Of The East בהופעה

ההרכב הבינלאומי של הבסיסט עומר אביטל בשלוש הופעות בישראל!

האזור, הרכב 13, תל אביב, 22-11-2012 22:00

תגיות: עומר אביטל, Omer Avital & His Band Of The East, האזור

על הבמה:

עומר אביטל (ישראל-ארה"ב) - בס ועוד

גרג טארדי (ארה"ב) - סקסופון טנור

נדב רמז (ישראל – אה"ב) - גיטרה

ג'ייסון לינדנר (ארה"ב) - פסנתר וקלידים

דניאל פרידמן (ארה"ב)  - תופים

 

השם עומר אביטל מוכר מזה שנים לכל מי שמצוי בסצינת הג'אז בארץ, בניו יורק ובאירופה, אך נדמה שבשנים האחרונות הוא מוכר כבר לרבים אחרים בזכות הקריירה הענפה שלו בארץ ובעולם.

 

בשנות ה 20 שלו נחת אביטל בניו יורק לצורך לימודי מוסיקה ותוך מספר שנים הפך מנגן ג'אז צעיר, לאחת הדמויות הבולטות והמשפיעות בסצינת הג'אז בניו יורק,אירופה ואף בישראל.

 

ההספקים של אביטל מדברים בעד עצמם, היבול העשיר שלו כולל שבעה אלבומים כמנהיג ההרכב, שבעה אלבומים כחבר בהרכבים שונים (Third World Love, ימן בלוז, Yes Trio), וארבעה אלבומים כמפיק מוסיקלי ומעבד ('פואטיקה' של ענת כהן, אהבת עולמים, דבקה פנטסיה, ימן בלוז).

 

רק באוגוסט האחרון זכה המופע של תזמורת ירושלים החדשה אותה הוא מנהל אמנותית ואף מלחין לה לביקורת הבאה  "מדובר אולי ביצירה המשמעותית ביותר שנוצרה על ולכבוד ירושלים בעשרות השנים האחרונות. אולי מאז 'ירושלים של זהב' של נעמי שמר "

 

הזהות המוסיקלית המגוונת אך מובחנת שלו,חדוות הנגינה המדבקת שלו על הבמה, ומעורבותו מלאת התשוקה והמחוייבות לאיזורים מוסיקלים מגוונים, זיכו אותו בכינוי 'מאסטרו' בקרב הברנז'ה.

 

הפרוייקט הנוכחי שלו מבטא את הדרך של עומר במוסיקה עד היום ומלכד את סך כל ההשפעות לכדי הרכב אחד Band Of The East  ! עם סאונד ניו-יורקי קאטינג אדג' מצד אחד, ומצד שני עם אלמנטים מאוד חזקים מהמזרח התיכון, הפך ההרכב לפרוייקט החם" של עומר אביטל בימים אלה.

 

האזינו ל Omer Avital & His Band Of The East:

 

תגובות