מדריך

די ג'יי greame park מגיע לבלוק

די ג'יי ההאוס הבריטי האגדי מגיע לישראל בהתראה קצרצרה, אך מדויקת

הבלוק, סלמה 157, ת"א , 18-10-2012 23:00

תגיות: הבלוק, greame park, גראם פארק

מאז תחילת שנות השמונים עבד  מר גראהם פארק בחנויות תקליטים וליקט את התקליטים הראשונים משיקגו וניו יורק שבישרו על הולדתה של מוזיקה חדשה.

ב-1988, כשהרזידנט המקורי של מועדון ההסיינדה הבריטי מייק פיקרינג יצא לחופשת קיץ הוא חיפש מישהו שיכסה את הערב השבועי שלו ומצא בחור צעיר ומעודכן שהתנפל על העמדה, למרות שהרחבה שלפניו היתה דלילה ומורכבת בעיקר מאנשים מאוד שיכורים וחסרי קצב. אלא שבדיוק באותו קיץ מהפיכת הרייב הגיעה לאנגליה ומצאה את הבית הרשמי שלה במועדון ההסיינדה. פתאום היה למנצ'סטר סאונד חדש, סם חדש ותרבות של מסיבות פסיכיות עד הבוקר כל לילה בשבוע. גראהם פארק הפך למטיף הראשי של המקדש החדש של צפון אנגליה כשהוא מלהטט פסקול מושלם ללילות ארוכים עם קטעים מניו יורק, שיקגו ודיטרויט.

 

לא עבר זמן רב וגם מוזיקאים ממנצ'סטר הצטרפו לחגיגה כשהרכבים כמו State 808 ומפיקים כמו A Guy Called Gerard שמים לפארק  ביד את הקטעים הטריים שלהם מהאולפן והוא תוך לילה או שניים הופך אותם ללהיטי ענק. במקום מחליף לכמה שבועות של קיץ אחד, הפך גראהם פארק לרזידנט של ההסיינדה במשך שמונה שנים והוא נחשב לדי.ג'יי המזוהה עמו ביותר. לארץ מגיע גראהם לסט מיוחד שכולו מחווה למוזיקה סוף שנות השמונים ותחילת התשעים במנצ'סטר. כבר חודש שהוא מפשפש בערימות תקליטים ישנות כדי להביא לתל אביב את הסאונד האוטנטי ורוח המסיבות של אותו מועדון אגדי במנצ'סטר.

 

הנה טעימה קטנה וקלאסית מההאוס של גראהם:

תגובות