מדריך

מקצה אל קצה #3

ערב הופעות אינדי מהפריפריה, עם שממל, כתם פז, אפרו לאב ועוד הפתעות נוספות

רחבת הבנק - שד' רוטשילד 42 , תל אביב, 25-06-2015 19:00

תגיות: שממל, מקצה אל קצה #3

האירוע "מקצה אל קצה" נוצר במטרה להפגיש מספר הרכבים מבטיחים ואיכותיים במיוחד על במה אחת, ולייצר תצוגת תכלית משכנעת של העשייה המוזיקלית המתפתחת מחוץ לכרך הגדול. המיקום המנותק וההשפעות הגיאוגרפיות והחברתיות שספגו ההרכבים הללו באות לידי ביטוי בכתיבה, בהלחנה ואף בביצוע הבימתי. ההרכבים המשתתפים פרצו לעצמם דרך עצמאית מתת המודע ועד להכרה גדולה ומתרחבת, שאף מכוונת לפרוץ את גבולות הארץ. 
יופיעו:
שממל- ההרכב רב המשתתפים שמשלב סגנונות מוזיקליים שונים לרבות קברט, ג'אז, רוק, פופ, סקא, גרוב, פולק ומוזיקה חסידית בא להרים את רחבת הבנק ולעשות Fאנק יהודי במזרח התיכון. 
אפרו לאב / AfroLove- החיבור בין המוסיקה השחורה השורשית למחוזות האפרו-אמריקנים של הניו סול והFאנק, הטאץ' הקאריבי והקריצה הג'אזית - כל אלו מאפיינים את הסאונד הייחודי של ההרכב, המשלב טקסטים בעברית, ערבית, אנגלית, צרפתית, ספרדית ואפילו אמהרית. 

כתם פז- הרכב רגאיי יהודי מקורי של יוצרים חילונים ודתיים, המשלבים טקסטים מן הכתובים עם נגינות תימניות שורשיות בעיבודים לרגאיי ודאב, מתוך אמונה שדרך המוזיקה ניתן לגשר בין הדעות השונות ולקרב את הלבבות. 

ועוד..
פרויקט "תרבות וקהילה בבינלאומי" הוא פרויקט של הבנק, ששם לו למטרה לעודד ולקדם יצירה אמנותית איכותית מהפריפריה ולהעניק לה חשיפה בלב 

הנה טעימה משממל:

תגובות