מדריך

פסטיבל הריוורב הראשון באוזןבר

יום הופעות שכולו סרף רוק עם ההרכבים RPS Surfers, The Orions, On and the Off ותקלוטים מבית היוצר של קאי צור ועומר שיזף (רוצי בובה)

האוזןבר, קינג ג'ורג' 48, ת"א, 11-10-2012 21:00

תגיות: אוזןבר, סרף רוק, פסטיבל הריוורב הראשון

הערב יערך במועדון ההופעות האוזןבר בתל אביב פסטיבל הריוורב הראשון, שכולו הופעות של הרכבי "סרף רוק" או רוק גלישה. ז'אנר מוזיקלי זה מזוהה בעיקר עם קליפורניה והיה פופלארי בעיקר במהלך שנות השישים. כלי הנגינה הדומיננטי ביותר בשירי רוק הגלישה הוא גיטרה חשמלית, לצד סקסופון דומיננטי, והשירים של הרכבי סרף רוק הם ברובם אינסטרומנטליים.
 

כרטיסים: 30 שקלים לכל ההופעות.

 

לוח ההופעות המלא של פסטיבל הריוורב הראשון באוזן בר:

» להקת RPS Surfers  - חברי ההרכב ידועים בשמם "גולשי האבן, הנייר והמספריים", והם מנגנים מוזיקת גלישה (surf-rock) אינסטרומנטלית ומקורית המשלבת את הסאונד של שנות השישים עם צלילים מזרח-תיכוניים והשפעות נוספות. כל הופעה של הלהקה היא חגיגת גלישה וריקודים באווירה קיצית וכיפית. הגולשים מגיעים לאוזןבר לקראת תקליטם הראשון – Danger Beach (בפורמט ויניל). שהוקלט במוסך-זוהר בהוצאת audio-montage. האלבום מתאר את חוויות הגלישה של חברי הלהקה בחוף הדנג'ר הידוע לשמצה דרך צלילים הנשמעים לעיתים כלקוחים מסרטי אווירה של שנות השישים המוקדמות.
» להקת The Orions -  האוריאונס הם להקת סרף רוק אינסטרומנטלי שנשענת על מוסיקת הסרף הקלאסית של שנות השישים עם תוספת אנרגיה ועוצמה של פאנק-רוק וגראז'. עם דואו-גיטרה וחטיבת קצב משומנת היטב האוריונס מנגנים קטעים שנעים בין פסי הקול האפלים והמיסתוריים של סרטי הבילוש של שנות השישים והשבעים עד להמנוני מסיבות חוף במקסימום כח.האוריונס מגיעים מחיפה ומתאימים למי שלא מפחד מגלים גבוהים.

» להקת  On and the Off  - חבורת רוקנרול עצבנית ומטונפת, שירים מהירים וסאונד פרימיטיבי. 

 

בנוסף יתקלטו לפני, אחרי ובין ההופעות עומר שיזף (רוצי בובה) וקאי צור מוזיקת סרף רוק ורוקבילי.

 

האזינו ללהקת RPS Surfers: 

 

תגובות