מדריך

Guy Gerber משיק

מסיבת השקת האלבום "1111" של די ג'יי גיא גרבר, יחד עם אמן ההיפ הופ פאף דאדי

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 18-09-2014 23:00

תגיות: גיא גרבר, הבלוק, GUY GERBER, 1111

לפני מספר שבועות ולאחר לא מעט עליות ומורדות, התפרסם סוף סוף הפרוייקט המדובר והמסקרן ביותר של השנים האחרונות - האלבום המשותף השלם של אחד מהשילובים הכי לא צפויים שניתן לדמיין: מפיק העל הישראלי, גיא גרבר, ואייקון ההיפ-הופ האמריקאי, פאף דאדי.
"הייתי בתל אביב, בסטודיו," מספר גרבר על תחילת הקשר המפתיע עם דאדי, "כשקיבלתי מייל - פאף דדי מחפש אותך. הייתי בטוח שזה סוג של בדיחה, אבל נתתי את מספר הטלפון כמובן. בדיוק יצאתי מהמקלחת כשהטלפון הגיע וזה אכן היה הוא מהצד השני של הקו. הוא אמר - אני מעריץ, בוא לניו יורק ונעשה מוזיקה ביחד."
זו היתה תחילתה של דרך מפותלת וארוכה שהגיעה מדי פעם למבוי סתום, כששני היוצרים הדומיננטיים האלה לא הצליחו למצוא שפה משותפת, אך הזמן, הכישרון ואלוהי המוזיקה, עשו את שלהם והאלבום שיצא בלייבל של גרבר, Rumors, מצליח להישמע בדיוק כמו שגיא מתאר אותו: "שמי עולמות שמתנגשים ופותחים שער למימד אחר."
"לא הייתי בטוח מה בדיוק הוא רוצה ולכן הכנתי הרבה חומר," הוא מספר על הפעם הראשונה שהגיע לאולפן מיליון הדולר של דאדי בניו יורק, "אבל בשלב מסויים דאדי אמר - יש לי כבר את הרדיו, יש לי כבר את הצד המסחרי, אני לא מחפש משהו כזה, אני רוצה לעשות משהו שינוגן בחדרים שאני לא אמור להיות מנוגן בהם."
"מה שאני רוצה," מסכם דאדי בסרטון הדוקומנטרי על יצירת האלבום, "זה לטרף אנשים על הרחבה בשבע וחצי בבוקר."

יפתח ברחבה הראשית - שלומי זידן, בזמן שחבורת תפו"ד תשתלט על הסקוואט עם ניב הדס ועידית פרנקל, ואל-פרזידנטה שי אפלברג יארח את נמרוד קציר בלאונג' הספות והקוקטיילים עם מוזיקת מעליות איכותית במיוחד.

צפו בסרט הדוקומנטרי על האלבום:

תגובות