מדריך

Why? חוזרים לישראל

ההרכב הקליפורני של יוני וולף, שזכה לאהבה רבה מצד הקהל הישראלי בתי ההופעות הקודמות בישראל, חוזר להופעה אחת במועדון הבארבי

בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב, 06-12-2012 21:30

תגיות: Why?, הבארבי

הרכב הפולק-היפ הופ המצליח Why? חוזר לישראל בפעם השלישית להופעה אחת בלבד שתתקיים ביום חמישי ה 6.12 בשעה 21:30 במועדון הבארבי.

Why? סוגרים בישראל את סיבוב ההופעות הנוכחי שלהם המלווה את האיפי האחרון שלהם Son The Seed ששוחרר באוגוסט האחרון. באוקטובר הקרוב צפוי לצאת אלבום מלא וחדש של ההרכב.

חברי הלהקה מגיעים לארץ בהרכב מורחב: יוני וולף (שירה), אחיו ג'סייה וולף (תופים, וויבראפון), דאג מקדרמיד (גיטרה)  כשאליהם יתווספו: מתופף נוסף - בן סלואן שינגן על תופים ומרימבה, שרה ג'ין ווינטרס בגיטרה וקלידים והבסיסטית ליז וולף (אשתו של ג'סיה).

 

וולף הסולן, כותב השירים והמלחין של Why? הינו יהודי אשר החל להתעסק במוסיקה לאחר שגילה טייפ סלילים ישן בבית הכנסת של אביו הרב.
מאז הספיק לייסד את  לייבל ההיפ - הופ המוערך  Anticon אליו השתייך גם הרכבו הקודם Clouded שהשפיע רבות על הצלבת האלקטרוניקה וההיפ - הופ אותה אפשר לשמוע באלבומיהם. כשהתפרק ההרכב ב 2002 החל וולף לעבוד תחת השם Why?

עד היום הוציא ההרכב בראשותו של וולף ארבעה אלבומים, ארבעה אלבומי איפי. הפריצה המשמעותית של ההרכב הגיעה בשנת 2005  עם אלבומם השני Elephant Eyelash בו שילבו לראשונה בין מוזיקת הפולק וההיפ הופ יחד עם פופ רך.

 

האזינו לWhy?בשיר Gemini:

 

 

תגובות