מדריך

הטריו הברזילאי Carioca Color בהופעה

לאחר ההצלחה המסחררת בהופעות בישראל בשנתיים הקודמות, קריוקה רונאלדו פרייטס, אמן הגיטרה, זמר ומלחין ברזילאי בעל מוניטין בינלאומי חוזר עם הטריו שלו להופעה בישראל

האזור, הרכב 13, תל אביב, 23-09-2012 21:00

תגיות: ברזיל, האזור, Carioca Color

קריוקה רונאלדו פרייטס, או בקיצור- קריוקה, נולד בריו דה ז`נירו בשנת 1955. חינוכו המוזיקלי החל בגיל צעיר וכבר בגיל 7 הביאו אותו קולו הייחודי וכשרונו להופיע על במות ברחבי ריו דה ז`נירו. הוא למד הלחנה ועיבוד באקדמיה למוסיקה קלאסית, ובמקביל הופיע כסולן ומלחין של הרכב רוק. יחד עם זאת, שמר על תשוקה עזה למקצבים הברזילאיים עליהם גדל. בשנת 1979 הוציא את אלבומו הראשון "מסתרי האמזונס" ובמקביל החל לנגן עם אגברטו ג`יסמונטי האגדי. לאחר שנתיים משותפות בהופעות ברחבי העולם, הקליט קריוקה דיסק סולו שיצא בחברת התקליטים היוקרתית EMC, בו הוא מפגין את יכולתו המוסיקלית על מגוון רחב של כלים. בשנות השמונים עבד כמעבד מוסיקלי של עשרות אלבומים ובתחילת שנות התשעים עבר לגור בשוויץ שם ייסד בית ספר לסמבה ומוסיקה ברזילאית- "Escola de Samba do Apito". החיים בשוויץ פתחו בפניו עולם חדש של השפעות וחיבורים מוסיקליים, ואת היכולת להביא את המוסיקה והאישיות הייחודיים שלו במגע עם אלפי אנשים ברחבי העולם. הוא מופיע דרך קבע באירופה, דרום ומרכז אמריקה, ארה"ב, קנדה וישראל והקליט למעלה מעשה אלבומים מקוריים.

מתוך שיתוף פעולה יצירתי ותוסס עם עומר גונן-האלה (חליל, ישראל) ולואיס קרלוס גאלו (כלי הקשה, ברזיל) נולד הטריו  Carioca Color שסחף בשנים האחרונות במות רבות ברחבי העולם. המופע שלהם משלב ג`ז ברזילאי, שירה ומקצבים סוחפים המעניקים חוויה משכרת של מוסיקה ושמחה על טהרת המסורת הברזילאית.

 

» האזינו לטריו בהופעה:

תגובות