מדריך

ליין היוֹד חוזר בעונה רביעית ומציג: מסיבת פתיחת עונה בדלי

מגיע לחגוג ולפתוח את העונה הרשמית>> מפיק האסיד האוס טין-מן מגיע למופע ראשון והיסטורי בישראל

Deli, אלנבי 47 ת"א, 21-09-2012 23:00

תגיות: Deli, הדלי, יוֹד, טין-מן

לאחר פגרה ארוכה של מעל שנה, ליין היוֹד חוזר עם הרבה אורחים נפלאים בקנה, לוקיישן חדש בדמות המיני קלאב של ה- Deli, ויריית פתיחה ב- עם אורח מרגש - TIN MAN - בביקור ראשון בהחלט בארץ ועוד במופע לייב מלא! 

TIN MAN (יוהנס אביניין) הוא מפיק בעל תשוקה הגדולה היא לשני דברים: אסיד האוס, ואלקטרוניקה אמביינטית-פופית מהזן המרגש והשברירי. למזלו יש לו את הכשרון להפיק מוזיקה בשני הסגנונות, וכבר כמעט עשור שהוא מוציא מהאולפן האנאלוגי שלו בוינה אלבומי מופת שחלקם נועדו להאזנה ביתית וחלקם מלאים בלהיטי רחבות יפייפים, שמתאימים לנו כמו כפפה ל- 'יוד'.


האופי של ההפקות הקלאביות שלו, הם אמנם על הסקאלה הרחבה שבין דיפ האוס לטכנו, אבל תביעת החותם של TIN MAN לא משאירה מקום לבלבול שהסאונד ההיפנוטי, הסוריאליסטי והנוגה שלו, כאן כדי להשאר, ואכן אלבומו האחרון הוא אחד מאלבומי הרחבות המדוברים של השנה.

כמה מילים על  "יוד", סה"כ כבר מעל שנה שלא היינו כאן : (- ליין מסיבות אשר התחיל לפני כחמש שנים כפרוייקט אנדרגראונד בו המוזיקה, הויז'ואלז, החלל, אמצעי השיווק, ושאר האספקטים של המסיבה מדברים באותה שפה ויוצרים את האוירה שהיא 'יוד'. המסיבות לרוב נעשו בלוקיישנים לא שגרתיים, והתאורה בהם הורכבה אך ורק ע"י מקרנים וויז'ואלז ארט אשר נעשו בלייב. מאחורי הפרויקט עומדים אנשי סטודיו לוויתן הוי.ג'ייז ליאור ולירן שדה, המעצב הגרפי Jewboy הוא ירון שין, רון זלמן, דוד אברהם, והדי.ג'ייז יותם אבני ואביחי פרטוק.

צפו לראות את רחבת הדלי מוארת לא בתאורת מועדון אלא במקרנים וויז'ואלז בלייב מידי הרזידנט הויזואלי שלנו - VJ Lior Sadeh ואת הגיבוי המקומי יעניקו הרזידנטים די ג'יי אביחי פרטוק ויותם אבני.

 

 

 

TIM MAN@ DeliTIM MAN@ Deli

 

 

 

תגובות