מדריך

COVER ME. #3

11 מוסיקאים. 11 קאברים- אביגייל רוז / אלון עדר / דניאלה ספקטור / חמי בן דוד/ מיכל גבע / סיון טלמור / עינב ג'קסון כהן / פלורה / צביקה פורס קאמי מלץ / רונית רולנד

שפגאט לייב, נחלת בנימין 43, ת"א, 02-09-2012 09:28

תגיות: דויד פרל, שפגאט לייב, "4 Crying Out Loud, COVER ME. #3

פרויקט מוסיקלי בשיתוף עם בלוג המוסיקה "  4 Crying Out Loud" וליין ההופעות "שפגאט לייב" שהוא לפני הכול ערב שכולו תרבות ומוסיקה בחינם. ערב שבו אפשר להתרגש תוך כדי חיפוש אישי אחר מוסיקה חדשה וותיקה שתהפוך לאהבה החדשה של כולנו. ערב שהוא כמו חלום מתגשם שמשלב מוסיקה ורגש עם ליין אפ מדהים של מוסיקאים רגישים והכול תחת קורת הגג של ה"שפגאט" שהפך להיות סוג של מיני-אמפי של האינדי המקומי.

 

על במה אחת יפגשו מוסיקאים ותיקים לצד חדשים ויבצעו כל אחד ואחת בתורם שיר מקורי בגירסה אקוסטית ועירומה ואז גירסת כיסוי לשיר שמייצג את הפסקול המוסיקלי האישי שלהם מהעבר המוסיקלי הרחוק או הקרוב. שיר שהשפיע עליהם, ששינה את חייהם, ששבר את ליבם או היה כרקע לאהבה גדולה.

 

 את הערב יפיק וינהל מוסיקלית דויד פרל שאחראי על ליין ההופעות האינטימיות "שפגאט לייב" והאיש הבוכה מאחורי בלוג המוסיקה העצובה "4 Crying Out Loud" בשיתוף עם בר ה"שפגאט" שכבר מזמן הפך להיות בר שמשלב בהצלחה בין תרבות ובילוי.

הערב כולו, כמו קודמיו, יוקלט ויעלה לעמוד הבנדקמפ החינמי של הפרויקט ולבלוג ויהווה תיעוד לערב מרגש שכולו מוסיקה.

 

 

בערב ישתתפו: אביגייל רוז, אלון עדר, דניאלה ספקטור, חמי בן דוד, מיכל גבע, סיון טלמור, עינב ג'קסון כהן, פלורה, צביקה פורס, קאמי מלץ ורונית רולנד 

תגובות