מדריך

תדר ומרגוזה מציגים - המסיבה המושלמת

די ג'יי Diplo (ארה"ב) ודי ג'יי Jackmaster (בירטניה) מגיעים לבלוק. יחממו: דוני קיסלוק, הקטיק וכלבתא

הבלוק, סלמה 157, ת"א, 06-09-2012 23:00

תגיות: דוני קיסלוק, כלבתא, הקטיק, דיפלו, Diplo, Jackmaster


רדיו בר  תדר והמרגוזה  משתפים פעולה לראשונה לערב מוגזם ומנחיתים בבלוק שני תקליטני על שידאגו לספק לכם את המסיבה המושלמת!
נראה שדיפלו הוא מסוג המפיקים שהתחילו הכי חזק ומהר שהם יכולים ומאז רק הגבירו את הקצב. אמנם הוא נולד במיסיסיפי אבל עם כל הכבוד לפולק ולקאנטרי, החליט דיפלו לקרוא לעצמו על-שם הדינוזאור הנודע דיפלודוקוס, ומאז הוא אכן חי את הדימוי.קשה לתאר במילים את תרומתו העצומה של דיפלו ושל הלייבל בבעלותו-Mad Decent, לעולם המועדונים ובמיוחד את העובדה שאחרי כל-כך הרבה שנים בתחום, הסטים שלו עדיין נשמעים רעננים והוא ממשיך להיות עם אצבע על הדופק וקצת מעבר.

דיפלו לא מגיע לכאן לבד, כי אם יגובה בחבר יקר ומקסים לא פחות-   Jackmaster.
ג'קמאסטר הוא מסוג התקליטנים שיכולים להפיל ג'אז אחרי האוס לפני אסיד בתוך גאראג' מחוץ להיפ-הופ ואחרי קלאסיקת רייב. הוא מצטיין בשילובים הכיפיים בין ז'אנרים כי אם האופן בו הריקוד האימפולסיבי משתלט על גופכם בעת ההאזנה לו. ג'קמאסטר הוא תקליטן מהאסכולה הישנה - כזה שיושב שעות בחנות תקליטים ומחפש את הקטע המושלם, שמערבב בין ישן וחדש בלי להסס, שמלהטט על הפטיפונים אבל גם יודע לתת לשיר להתנגן מהתחלה עד הסוף מתי שצריך. זה מה שגרם למגזין הנחשב  DJ Mag לבחור בו לדיג'יי הפורץ של השנה (2010), למועדון האגדי פאבריק להוציא לו סט בסדרה היוקרתית שלהם ובעיקר להזיז מאות אלפי ישבנים ברחבי העולם.
בנוסף להיותו תקליטן על ואחד מקובעי הטעם של סצנת הקלאב/בייס הבריטית, ג'קמאסטר הוא גם ממקימי הלייבל הסנסציוני Numbers, שהפך לאחד המדוברים בסצינת המוזיקה העכשווית, הרבה בזכות המסיבות המטורפות שלו אבל בעיקר בגלל שהם ידעו לזהות בזמן כישרונות ענק.

 

>> האזינו לדי ג'יי דיפלו וקבלו טעימה קטנה ממה שעתיד להתרחש ברחבת הבלוק:

 

 

תגובות