מדריך

פסטיבל תחנה מרכזית - מוזיקה שיוצאת מהקווים

דבש של מוזיקה עצמאית בפסטיבל תחנה מרכזית שכולו מוזיקה ישראלית מקומית

הבלוק, סלמה 157, ת"א, 17-09-2012 10:00

תגיות: אינדי, פסטיבל תחנה מרכזית, תל אביב יפו, הבלוק

הצביעו אמון במוזיקה המקומית!
פתאום קמה חבורת צעירים אידיאליסטים בבוקר, מחליטה שיש תקווה ומתחילה לארגן פסטיבל של מוזיקה עצמאית בתל אביב. במועדון הבלוק בדרום תל אביב, בחצר האחורית של הבית שלנו, ובשיתוף עם האוזן השלישית, יתקיים פסטיבל תחנה מרכזית, ויפתח שנה חדשה במוזיקה שאנחנו כל כך אוהבים. בתחומי העיר תל אביב יפו, ולא רק מחוץ לה, יכול להתקיים פסטיבל רציני שייתן במה למוזיקת העצמאית, אותה מוזיקה שצומחת ברובה בתוך רחובות העיר הזו ממש.

פסטיבל תחנה מרכזית הוא פסטיבל שיתופי שנועד לאחד את הקהל עם המוזיקאים. המודל מאחורי הפסטיבל הוא כזה: מרבית ההרכבים המשתתפים מקבלים תשלום בסיסי ואחוזים מרווחי הפסטיבל. כל מי שרוצה לתמוך כלכלית בפסטיבל ולעזור לו לרקום עור, גידים ומיתרים, יכול לעשות זאת בחודש הקרוב בקמפיין גיוס הכספים שמתחיל היום בהדסטארט. הדסטארט, אתר שמהווה פלטפורמה לגיוסים חברתיים כמו זה, יציג בפני כל מי שמאמין שאינדי זה הכי, מספר רב של אפשרויות לתמיכה בפרוייקט. כל תמיכה, בכל סכום גדול כקטן, תעבור ישירות לתשלום למוזיקאים ולציוד ההכרחי.
פסטיבל תחנה מרכזית, הפסטיבל של כולנו, קורא לכם לקחת חלק באירוע המוזיקלי התל אביבי הגדול הבא, ולהצביע אמון במוזיקאים שלנו.

אפילו שהרשימה עוד רחוקה מלהיות סופית, הנה רשימה חלקית של האמנים שישתתפו בפסטיבל>>>
עוזי רמירז, הקולקטיב, כל החתיכים אצלי, פאנקשנטיין, יהוא ירון, The Raw Men Empire, theAngelcy , Computer Camp , Sandhaus , אחד חלקי אחד מארחים את רמי הויברגר, קראנץ', אלקטריק זו, רותם אור, רייסקינדר, סאדייל, 1 2 מני, ליירז, שעלת נפוצה, The Savage Detectives , לירון עמרם, בלה טאר, Sun Tailor , אביב בן עזרא ועוד.

 

על הבמה האלקטרונית יתקלטו>>> Ofri Goffer, Benji, Asaf Samuel, Naduve, Ophir Toubul and OTG - Hip Hop DJ Set and Mic Check

 

» מיקום הפסטיבל שונה והעובר למועדון הבלוק.  במקור תוכנן הפסטיבל להתקיים על גג התחנה אך הועבר למתחם סגור בשל הגבלות הרעש וחשש לפגיעה בסאונד של ההופעות.

תגובות