מדריך

הבלוק מארח את הרזידנטים של הלייבל הברלינאי אוסטגוט טון

השמות הלוהטים של סצינת הטכנו האירופאית מגיעים לבלוק: איין אליוט, אנדי באומקר, בוריס ודי ג'יי בן קלוק

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 25-07-2013 23:30

תגיות: טכנו, ברזילי, הבלוק, בן קלוק, Ben Klock, אבישי פרטוק

הפקה המשותפת הראשונה של מועדון הבלוק עם המועדון שהפך להיות לסמל של דור שלם: הברגהיין/פנורמה בר בברלין! ערב היסטורי של הלייבל הרשמי של הברגהיין - אוסטגוט טון - עם לא פחות מארבעה מהרזידנטים של המועדון המפורסם ביותר בעולם שינגנו בשני חללי הבלוק: ראיין אליוט,  אנדי באומקר, בוריס והאחד והיחיד  די ג'יי בן קלוק.

 

זהו ביקורו הרביעי של די ג'יי  קלוק בארץ בחסות ברזילי, כאשר האחרון היה ב- 2008. מאז המסיבה האחרונה,  הפך קלוק להיות אחד הדי.ג'ייז המבוקשים בעולם, וכשזה מגיע לטכנו, גם אחד הטובים והוירטואוזים בז'אנר, עם יכולות סגולה על הפטפונים, ניסיון סופר עשיר וידע פסיכי בכל מה שהוא טכנו לדורותיו.
קלוק הוא אחד הרזידנטים של מועדון הברגהיין בברלין, בו קיבל במה חופשית אותה ניצל לסטים ארוכים במיוחד. יחד עם שותפו מרסל דטמן, הצליחו השניים לפרוס קו מוזיקלי חדשני ומדויק המחבר בין עולם הדאב, אלמנטים אלקטרונים קלאסיים משנות ה90 יחד עם סאונד נוקשה וסופר חדשני.

קלוק הוא גם מפיק חד ומוכשר, מוזיקאי מגיל צעיר, ומפיק כבר מעל עשור וחצי, וכמובן די ג'יי שהספיק לצבור קילומטרז' מרשים על העמדות הטובות בעולם. הערב אנו מפקידים בידיו את הבלוק לסט ארוך במיוחד .
המסיבה הזו היא שיתוף פעולה ראשון של ברזילי ושל פרטוק בבלוק. אבישי פרטוק גם יעלה אחרי קלוק להמשיך את הקרחנה, ועל החימום יופקדו הרזידנטים של ברזילי קרו דיפה ובירי בסט דאב טכנו מיוחד רווי בחומרים מקוריים .

 

הנה טעימה קטנה ממה שצפוי על הרחבה- בן קלוק בסט של 10 ד'ק:

תגובות