מדריך

פיסוק רחב בלבונטין

ג'רמי פוגל וחבריו בהופעה עם שירי אלבום האחרון "מבוסס על סיפור אמיתי" מסדרת חרקה של קול הקמפוס

לבונטין 7, לבונטין 7, תל אביב, 23-02-2013 22:00

תגיות: פיסוק רחב, ג'רמי פוגל, לבונטין, חרקה

האלבום "מבוסס על סיפור אמיתי" של פיסוק רחב, יצא בסדרת חרקה של קול הקמפוס.

בהופעה ינגנו חברי פיסוק רחב חומרים מתוך האלבום החדש בו הם מציגים מארג מוזיקלי שנע מפרי-ג'אז, ממשיך למחוזות אפריקאיים, פוזל קצת לכיוון הפופ, ומגיע עד קצה האוונגרד. "פיסוק רחב" מקפידים על ביצוע מהודק ומהוקצע (האלבום הראשון של הלהקה שוחרר בלייבל היוקרתי Tzadik של המוזיקאי המוערך ג'ון זורן) שעוטף את המסרים הנוקבים והדוקרים במקצוענות מוזיקלית לא מתפשרת. התוצאה הסופית היא מוזיקה נגישה אך מתוחכמת, בעלת אמירה משמעותית ומאתגרת.

הסינגל הראשון שיצא מהאלבום היה "נאמנות", שיר הנושא אופי ביקורתי וסאטירי ומתארחת בו "מקהלת פרחי חרקה", המורכבת משדרני קול הקמפוס. השורשים של השיר נטועים בשיח הליברמני על נאמנות למדינה ולשלטון, ומגיעים עד הקפיטליזם האמריקאי והקומוניזם הסיני.

 

חברי ההרכב:  ג'רמי פוגל במבטא צרפתי מדבק (שירה), רביד זיגדון (מרימבה), ירון אלוש (קלידים), אריאל ערמוני (תופים), סער יכין (חלילים), ארז פרנק (בס) ונועה רימר (קולות, קלידים וכלי הקשה). האלבום "מבוסס על סיפור אמיתי" הוקלט באולפני קול הקמפוס 106FM במהלך שלושה ימים עמוסים, במסגרת התכנית "נפולאון" של לאון פלדמן. 

על ההקלטות, המיקס והמאסטרינג אחראי אורי "מיקסמונסטר" ורטהיים.

סדרת חרקה, בה משוחרר האלבום, היא בראש ובראשונה הבעת אמון של קול הקמפוס 106FM בשוק העצמאי המקומי, ונועדה להביא אל הקהל תוצרים מוזיקליים מסקרנים ויוצאי דופן. להורדת האלבום לחצו כאן

 

תגובות