מדריך

TLR כאן

האלקטרונאי המוסמך יורן ואן דר סטאר, הבעלים של הלייבל המשובח ״Creme Organization״ בתקלוט בכורה בישראל

בית מעריב, קרליבך 2, תל אביב, 21-10-2016 22:30

תגיות: ברזילי קרו, בית מעריב, TLR, Creme Organization


TLR שהוא שם הבימה של יורן ואן דר סטאר, הבעלים של הלייבל המשובח ״Creme Organization״ ואחד האמונים בלעדית להיותה של הולנד שחקנית כה חשובה בסיפור של האלקטרוניקה האירופאית. מסוף שנות ה-90, ואן דר סטאר וחבריו לסצנה - לגווולט, אלדן טיירל, ארג אלקטרוניקס ורוד 66 - פעלו מאחורי המסך של סצנת המועדונים במרכז אירופה כשהם מתקשרים בעיקר את סאונד האלקטרו-טכנו של דיטרויט . 

בין אם במסיבות מרתפים שנמשכו סופי שבוע ארוכים או בין דפי הפורום Global Darknessשהיווה זירה אינטרנטית בימים שקדמו לרשתות החברתיות - עבור כל אלה בהולנד ומחוצה לה - לחובבי הז׳אנר. ״גלובל דארקנס״ היתה הבסיס לפיתוחו של הלייבל Creme Organization, שהפך לאחד מגופי המוזיקה האלקטרונית המשפיעים והמדוברים בעולם, מעטים התקליטנים העסוקים בעולם שלא מחזיקים בתיק לפחות תקליט אחד - אם לא שלושה - מהקטלוג העשיר שלו. מלבד גיבורי הסצנה ההולנדית, Creme מקפידים להוציא מוזיקה גם לכישרונות מהסביבה הרחוקה יותר ופחות, ומבין השמות שחייבים לא מעט את ההכרה שקבלו (מי מוקדם ומי מאוחר) תמצאו את אלכסנדר רובוטניק הותיק, ווילי ברנס האמריקני, ד׳מארק קנטו, נוויל ווטסון ודיג׳י אוברדוז

DJ TLR נחשב ובצדק בעייני רבים מהסלקטורים ומתקליטני הטכנו הטובים בעולם. והוא כזה משום שאינו מגביל את עצמו ז׳אנרית לשום סוג של סאונד, ביט או אווירה - כל עוד היא עמוקה, איכותית וסוחפת. (תשאלו את המעריצים - בן UFO, רון מורלי, וויל באנקהד) , כבעלים של אחד מהלייבלים המבוקשים בעולם הסט של יורן בנויים ממסה קריטית של דמואים וחומרים עלומים שלא ניתן לשמוע בשום מקום אחר. 

יחד איתו הרזידנטים שלנו Deep'a & Biri שחזרו מסיבוב קייצי מוצלח שכלל הופעות בברלין, פריז, לונדון ובריסל (בויילר רום).
בחלל השני יוצר נוסף שנמצא בתנופת יצירה מסקרת: Obas Nenor / Nenorion Music

תגובות