מדריך

הצמד האיטלקי SUPERNOVA לראשונה בישראל

סופר נובה מגיעים ללייב סט ראשון בישראל לכבוד יום ההולדת ה 14 של ליין הפטיש פריידייז

מקסים, קינג ג'ורג' 48, תל אביב, 29-06-2012 23:30

תגיות: פטיש פריידייז, SUPERNOVA, דניאל רווה, אליה ורביד

"סופרנובה" החלו לעבוד כצמד בשנת 2002 על ידי אמיליאנו (אמיג'יי) ננציוני וגיאקומו גודי, שני מפיקים שכבר החזיקו בקריירות מצליחות כל אחד בעירו והחליטו לחבור יחדיו וליצור משהו גלובלי ושאפתני. משנת 2003 הם החלו להריץ גם ליין מסיבות בינלאומי מצליח הקרוי על שם אלבומם השני Downtown Underground בו משמשים שניהם כמארגנים-מפיקים ורזידנטים.

בשנת 2009 הם הקימו את הלייבל שלהם Lapsus Music שנחשב אחד הלייבלים העצמאיים הטובים כיום באירופה בתחום מוסיקת המועדונים.

אלבומים וריליסים שהם הוציאו ראו אור בחברת התקליטים הגדולה Sony BMG ובלייבלים המובילים ביותר בתעשייה Defected, Great Stuff, Stricktly Rhythm ולייבלים רבים נוספים.

 הלייב-סט שלהם מביא תערובת מטורפת ומגוונת של טכנו, האוס, Fאנק ואסיד-האוס שמביאים לידי ביטוי את הניסיון העשיר והקריירות רבות השנים שלהם כמוסיקאים וכדי ג'ייז.

הנובאים מגיעים על מנת לחגוג 14 לאחד הליינים הוותיקים בעיר. הפטיש פריידייז הוא גלגולו הנוכחי של הדאנס-בר המיתולוגי "הפטיש" שהוקם בשנת 1998 על ידי איליה מרגוליס, רומן סורקין וסשה ספיבק במדרחוב נחלת בנימין.

את סופרנובה יחממו ויצננו הרזידנטים הקבועים איליה ורביד שיגישו לכם סטים קסומים של דיפ-טק, האוס, טכנו רוויי קלאסיקות ויציאות מרגשות, ובחלל הבוטלג יתקלטו רזידנט ובעלי המקום יוני די. ואורח הכבוד דניאל (אודיו ג'אנקיז) רווה עם האוס, טכנו ואלקטרוניקה חללית.

.

>> לטעימות נוספות מהצמד<<<<

 

SUPERNOVA יח'צSUPERNOVA יח'צ

 

תגובות