מדריך

Fresh FrenchFries

הדי ג'יי פרנץ' פרייז (ולנטינו קנזני) מגיע לרייב האוס - בייס חגיגי, חמוש בארסנל מוזיקלי עשיר ומעניין ביותר

מרגוזה רייב, אורבניקה לופט, שוקן 27, תל אביב, 29-06-2012 23:30

תגיות: האוס, קיסלוק, אגוזי, מרגוזה, בייס, ולטר, גאלו, FrenchFries, ולנטינו קנזני

פרנץ’ פרייז (ולנטינו קנזני) יליד דרום אמריקה במקור, התחנך מגיל צעיר על ברכי שלל צבעי המוסיקה הלטינית, למזלנו בגיל צעיר הוא עבר להתגורר בדרום פריז, שם נחשף לנפלאות המוסיקה האלקטרונית והתאהב בה.

פרנץ’ פרייז שייך לתור הזהב של דור צעיר ומוכשר של מפיקים צרפתים שפורצים לתודעה העולמית עם אוזן חדה לכל מה שניתן לכנות או לנסות להגדיר כ-בייס/האוס. השילוב של האקסטזה המוסיקלית שאופיינית למוסיקת ההאוס ביחד עם העוצמות והחדשנות של השפעות הבייס בהפקות שלו, הפכו את התקלוטים שלו לאחד המצרכים המבוקשים במועדונים המובילים באירופה.


כבר בגיל 14 הפך פרנץ פרייז לרזידנט במועדון ה"לה פבלה" המפורסם בפריס, בגיל 16 הוא כבר הוציא את הריליס הראשון שלו, אבל רק לעת זקנה, בגיל 18, ילד הפלא הוציא את האי.פי המסחרר שהכניס אותו לתודעה העולמית ARMA שאומץ מיידית על ידי אמנים דוגמת ה"קרוקרס" ו"אי טראק" ויצר מייד סקרנות ודיבור על נער הפלא מפריס, שעושה בית ספר על הרחבה לכל הדיג’יים השבעים והמנומנים בעיר האורות ובכלל.


למרות גילו הצעיר, הפרייז, היום בגיל 21, לא קופא על שמריו וחולק את זמנו בין עבודה בסטודיו, ניהול לייבל ותקלוטים בלתי פוסקים בכל העולם.
השבוע יגיע לת"א מפוקס מאי פעם ובשיא הקריירה הבין לאומית שלו.

את פרנץ’ פרייז תטגן לפני ואחרי סוללה מובחרת במיוחד של דיג’יס מקומיים: ולטר (טבק), אגוזי (בוטניקה), קיסלוק (106) וילד הפלא המקומי גאלו (רואו טייפס).


בואו לטעום את הטיגון

 

 

 

תגובות