מדריך

Tale Of Us

צמד הטכנו האוס המצליח המשלב בין אינדי, פופ ורוקנרול למוזיקת מועדונים מגיע בפעם השנייה לתל אביב

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 02-05-2013 23:30

תגיות: האוס, טכנו, הבלוק, Tale Of Us, Brandon Wolcott

Tale Of Us::

קשה להתווכח עם ההצלחה המטאורית של צמד האיטלקים מתאו מילרי וקרמן קונטה, או כמו שאנחנו מכירים אותם Tale of Us. השניים הכירו לפני קצת יותר מארבע שנים בבית ספר לסאונד במילאנו. כשהשתעממו בשיעורים, החליטו לעשות מוזיקה יחד וכשפגשו את סת' טרוקסלר במסיבה באיטליה, נתנו לו את אחד הטראקים שבדיוק סיימו, "Dark Song", והפכו תוך כמה חודשים (במהלך 2011) לאחד האקטים הכי חמים בתעשייה.

מאז רשמו השניים ריליסים ורמיקסים מפרקי רחבות ולבבות שנוגנו על ידי כל די.ג'יי האוס וטכנו בעולם, הקימו את אחד הלייבלים המשובחים שקיימים היום - Life and Death, וכל זה תוך כדי כשהם לא מפסיקים להופיע בכל מועדון ופסטיבל נחשבים ברחבי הגלובוס.
מסתבר שהקרוסאובר המטורף שהשניים מצליחים לייצר בין אינדי, רוק ופופ למוזיקת מועדונים, הוא בדיוק מה שהיה חסר לסצנה. השניים עלו על נוסחה ייחודית שמייצרת סאונד סקסי, אפל וחם, שבבסיסו באסים שמנים, טריפיים ומצמררים, כאלה שהאגן שפשוט לא יכול להתנגד להם, הלב נפתח מעצמו והמוח רץ בעולמות מקבילים.

ביקורם הראשון של הצמד בישראל היה ביוני 2012, וכעת הם חוזרים לזירת הבלוק.  את הערב תפתח עדי שבת ויסגור יוגו. בלאונג' ינגנו דנה פרימן, תומר אלמוג ומשה אבוטבול.

 

הנה סט טעימה מהצמד:

RA.283 Tale Of Us | 31 October 2011 by _Reina_ on Mixcloud

 

 

 

תגובות