מדריך

THE AFGHAN WHIGS

רג דולי והאפגן וויגס בהופעה יחידה בישראל, עם שילוב של רוק קלאסי, דיסטורשן גבוה, ומלודיות בלוז ומוסיקת נשמה

בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב, 24-02-2015 21:00

תגיות: בארבי, גרג דולי, האפגן וויגס, The Afghan Whigs

THE AFGHAN WHIGS::

היום יופיעו בבארבי גרג דולי והאפגן וויגס. בערב שהוא שילוב מכשף של רוק קלאסי, דיסטורשן גבוה, ומלודיות בלוז ומוסיקת נשמה שחודרות מתחת לוורידים. הכריזמה האפלה והמיוסרת של דולי. השירים השורטים את הנשמה מאלבומיהם לאורך השנים. ערב שצפוי להיות כמו שרק האפגן וויגס יודעים לעשות: רועש, בועט ומסחרר. 

ביוני 2012 התקיימו בבארבי שני ערבים קסומים עם גרג דולי אהוב הקהל הישראלי שעשה את הלא יאומן ואיחד לאחר למעלה מעשור את להקתו המיתולוגית, ומהרכבי הרוק האלטרנטיבי המוערכים והאהובים בכל הזמנים The Afghan Whigs, לסיבוב הופעות קצר שהשאיר אותנו עם טעם למנה אפגנית נוספת, ובלי תכניות מוגדרות לעתיד. בינואר 2014. דולי שולף עוד חיה מהכובע והאפגן וויגס מפתיעים את מעריציהם בבשורה על אלבום אולפן חדש ראשון מזה 16 שנה Do The Beast שיצא בלייבל האינדי האגדי וביתם הראשון Sub Pop . באפריל 2014. Do The Beast יוצא בשאגה רמה, ובעקבותיו מזניקים האפגן וויגס בפסטיבל קוצ'אלה סיבוב הופעות מאסיבי ברחבי העולם.

ובאוקטובר 2014 - שמחה כפולה - אלבום הקאלט של האפגן וויגס Gentelmen זוכה לריליס מחודש לכבוד יום הולדתו ה 21, ואיתו הבשורה על חזרתם של האפגנים לתפריט ההופעות הבינלאומיות שפוקדות את ישראל. כל זה קורה הערב.

הנה טעימה:

תגובות