מדריך

Strictly Drum & Bass

מסיבת שכולה דראם אנד בייס,עם תקלוט של ADI J - עדי לב, נסיכת הדראמ נ' בייס הבלתי מעורערת בביקור בארץ

אוזןבר, קינג ג'ורג' 48, תל אביב, 17-01-2014 23:00

תגיות: עדי לב, אוזןבר, ADI J

הערב תתקיים באוזןבר מסיבה שכול דראם אנד בייס בשיתוף פסטיבל ווליום תל אביב.[

יתקלטו:

ADI J::
כוהנת הדראם אנד בייס בישראל ומייסדת "בייסגראונד" (לימים אינפיוז). עדי, אשר מתגוררת בימים אלו באמסטרדאם היא הרזידנטית של הליין הותיק צ'יקי מאנדיי בכיכר דאם ובין היתר מתקלטת גם באיבנטים ה-כ-י רציניים של "ה" לייבל - "רנגייד הארדוור" - הישג שווה ערך להעפלה של נבחרת ישראל בכדורגל למונדיאל.

 

(KING CORRUPT (AKA SENSI SOUND::
עד לא מזמן סנסי סאונד ואחד הסאונדים הותיקים בסצנה הישראלית. מייסדי ליין הג'אנגל הותיק "ג'אנגל וורפאר" שחלק כבוד למוסיקה שגדלה בהאנגרים של לונדון בריסטול בריקסטון וערים נוספות המתחילות באות ב' הפזורות ברחבי המלכה המאוחדת. עם קילומטראז' תקלוטים לא מבוטל הכולל טריליון רייבים ומסיבות עם אומנים מהארץ ומחו"ל, השניים ניגנו עם השלמה ארציז והרמי קליינשטיינז של סצינת הדראם אנד בייס/ג'אנגל העולמית: לימוואקס, קרינג'ה, גין, קונגו נאטי, רימארק, ג'נרל לוי, אפ אפ אפ, פוינגי ,גאנג'ה מאן קרו, נאטי רולר ושמות נוספים שהדף הזה קצר מלהכיל....

PLUG IN CREW::
הלא הם ס.ת.א.ם ו-די סול, צמד החיפאים האחראים על אינספור פארטיות ואירועים בצפון ובשנים האחרונות גם באיזור חיוג 03. חוגגים החודש 7 שנים של עשייה ואהבה לז'אנר שהגדיר מחדש את גבולות המוזיקה האלקטרונית. ליקוויד, ניורו, טקסטפ הם רק חלק מהארסנל המוזיקלי של הצמד שמוכיח פעם אחר פעם שהם כאן והם לא הולכים לשום מקום בעתיד הקרוב/ רחוק ממש כמו הסידרה האוסטרלית.

SCARZ::
האיש, הגמל וחצי מהצמד הידוע לשמצה - קאמל דרופ , מגיע לתל אביב רכוב על גמל היישר מבאר שבע סקארז שאוכל נושם ושותה ד'נ'ב 24/7 מגיע מצוייד במילה האחרונה בתחום, המוזיקה הכי חמה שאתם יכולים לדמיין, כזאת שיכולה לחרבן לסופה הרקולס את התוכניות להקפיא את צפון אמריקה. 

MC RYMIN SIMON::
על הערב ינצח הגאון הליריקלי סיימון שכבש את ארצנו בסערה ולימד את כל האמ סיז המקומיים - סטייל מהו. מעבר להיותו די ג'יי בחסד עליון, סיימון הוא גם אמ סי מחונן. 

תמונה: פייסבוק עדי.

הנה טעימה מעדי לב:

תגובות