מדריך

מופע התרמה

אהוד בנאי ואמנים נוספים במופע התרמה מיוחד למען לימור, זמרת ורקדנית שנפצעה וזקוקה לכסא גלגלים

בארבי , קיבוץ גלויות 52, תל אביב, 07-10-2013 21:30

תגיות: בארבי, אהוד בנאי, רסיסי לילה

לימור, זמרת ורקדנית בת 34, נותרה לפני כשנתיים משותקת בצידה הימני וללא יכולת דיבור בעקבות תאונת דרכים מחרידה ביפן, כיום היא זקוקה לכסא גלגלים חשמלי מיוחד שמתאים לצרכים שלה ועלותו 50,000 ש"ח.

לימור נולדה בקליפורניה שבארה"ב בשנת 1979, ועברה ילדות לא קלה:  בגיל 16 התמודדה לבדה מול מות האם ממחלה קשה, מיד לאחר פטירתה שבה ארצה ובנתה את חייה מחדש בזמן שאף אחד לא עמד לצדה.

לגמרי בכוחות עצמה התפתחה בתחום המוסיקה והריקוד בישראל ובאמריקה, ובעזרת מפיקים נחשבים בתחום הקליטה שירים וצילמה קליפים לקראת אלבום הבכורה שלה, חלק מתהליך השיווק לקראת אלבומה היה סיבוב הופעות ביפן - שם עברה לימור את התאונה המחרידה.

מצבה המשפחתי של לימור, מורכב ומלווה בהמון קשיים והתנכלויות. אחותה הגדולה, הלן, חידשה עמה קשר מיד לאחר התאונה ומיד לאחר השיקום שבה הלן לישראל ומאז ועד היום היא דואגת לצרכיה של לימור ככל האפשר כמובן שהטיפול אינטנסיבי ולא מאפשר לה לעבוד. 

הלן נותרה חייבת המון כספים מאז התאונה על הוצאות עבור לימור: עזרים, חוגים והפעלות על בסיס שבועי,רופאים פרטיים,מוניות עורכי דין ועוד המון הוצאות..... כל ענייני הביטוח, כצפוי, מסורבלים ולוקחים שנים ...ולימור צריכה עכשיו את היכולת להתנייד

יופיעו:  אהוד בנאי, אריאל זילבר, ישראל בר-און, דן סלומון וסאז

ולאחר מכן מסיבה עם DJ Junkdna.

 

תגובות