מדריך

חגיגות שנתיים לבלוג המוזיקה תפוד

יגיעו לחגוג ולשמח >> ההרכב מג'יק מאונטן היי במופע לייב מלא שלאחריו יעלה מוב דיי לדי'גיי סט ארוך אל תוך הבוקר

מועדון הבלוק, סלמה 157, ת"א, 01-06-2012 23:00

תגיות: מועדון הבלוק, בלוג המוזיקה תפוד

 

לרגל יום ההולדת השני של בלוג הדאנס והקלאבינג תפוד יגיע ההרכב מג'יק מאונטן היילמסיבה מיוחדת בשיתוף ברזילי והבלוק. אחרי שבשנה שעברה הגיח ג'אס אד לעשות כבוד לתפוד עם מסיבה בלתי נשכחת, תו התקן ממשיך להקפיד על האיכות ומזמן לכאן את ההרכב הכי חם בטווח שבין הפנורמה בר ופאבריק למופע לייב מלא שלאחריו יעלה מוב דיי לדי'גיי סט ארוך אל תוך הבוקר.

את ההגדרה המדויקת לצליל המועדוני המתקדם של זמננו אפשר לסכם בשלוש מילים: מג'יק מאונטן היי. טריו שמורכב מהצמד הישראלי המוערך ג'וג'ו וג'ורדש, ומהדי ג'יי והמפיק הגרמני האדיר Move D , שלוקח את המוזיקה האלקטרונית שני צעדים קדימה ועוד שלושה למעלה. כמו ארקטיק מאנקיז, רדיוהד ואל סי די סאונדסיסטם, גם מג'יקמאונטן היי הוא קודם כל הרכב הופעות. על הבמה מפיחים חבריו רוח חיים הדוניסטיתבמיוחד בערימה של מקלדות, מכונות תופים וסמפלרים ומכניסים את המוזיקה האלקטרוניתלקונטקסט חי מאי פעם. האוס וטכנו עם לב אנלוגי פועם שמצמרר את הגוף ומרעיד את הרחבה.
גל אנר וירדן צ’מינסקי – הצמד ג’וג’ו וג’ורדאש – נמצאים היום בחוד החנית של היצירההאלקטרונית. פיגורות לגיטימיות באליטה של האליטה. לא רק ביחס לישראלים בחו”ל. בכלל. מלבד שיתוף הפעולה עם Move D הםמחזיקים בארסנל האיכותי שלהם אלבום בכורה משובח שיצא לפני כשנתיים, שורת אי.פיז מלהיבים ודי ג’יי סטים מאלפים מלאים בתבונה מוזיקלית, היכרות עם ההיסטוריה, אלגנטיות ולא מעט חוש הומור.
Move D, דיויד מופאנג, הוא שחקן ותיק במגרש הטכנואידי. הוא פועל – לבדובמסגרת הצמד דיפ ספייס נטוורק – מתחילת שנות התשעים, כשהוא חוקר לעומקאת האפשרויות האינסופיות הגלומות במוזיקה אלקטרונית לריקודים: מג'אזאבסטרקטי ואמביינט ועד טכנו דטרויטי סוחף ומלא נשמה. מעבר לגוף העבודההמרשים שלו כמפיק, שכולל גם עבודה עם לייבלים יוקרתיים כמו Liebe Detail,Workshop ואנדרגראונד קוואליטי, Move D הוא די ג'יי מחונן, שידוע בסטיםהטריפיים והלא צפויים שלו אותם הוא מנגן במועדונים והפסטבלים הטובים בעולם .
את הערב יפתחו חתני השמחה תפוד הלא הם ניב הדס ועידית פרנקל בחימום חגיגי במיוחד .

 

 

תגובות