מדריך

Dax J NIGHT

אחד מהדיג'יים העוצמתיים שידע הטכנו לדורותיו - דקס ג'יי מגיע לתקלוט בכורה בתל אביב

בית מעריב, מנחם בגין 51, תל אביב, 27-01-2017 23:00

תגיות: בית מעריב, Dax J


בין אם בהפקות המרשימות שלו, הסטים המרתוניים המפורסמים או תחת הלייבל העצמאי שלו, הסאונד הבועט של דקס מקנה לו מקום של כבוד בגווארדייה העילית של יוצרי הטכנו העולמי. קטעים שלו ראו אור בלייבלים כגון: אלקטריק דלוקס, דיפלי רוטד, סומה, איר טו גראונד ורבים אחרים.
בשנת 2015 שחרר לעולם את אלבום הבכורה שלו "Shades of Black" בלייבל שלו "Monnom Black" ומיד זכה לשבחים מכל עבר, בין היתר ממיקסמאג שהכתירו אותו כאלבום החודש.

שנה לאחר מכן, דקס הוא כבר שם שלא ניתן להתעלם ממנו, ומתברג למקום ה-56 ברשימת הדיג'יים הטובים בעולם על פי רזידנט אדוויזור. עם תקלוטים במסיבות מפלצתיות ובבמות הגדולות ביותר שיש, בינהם, מסיבת הסגירה בפסטיבל אוויקנינגס אמסטרדם או סט סגירה מרתוני של 10 שעות במועדון הברגהיין. 
לא במקרה אומנים כמו שיפטד, פייז, ג'ונס קופ וראיין אליוט הפיקו רימיקסים לבאנגרים שדקס משחרר בקצב מסעיר, ולא סתם קטעים שלו מושמעים בתדירות גבוהה בסטים של בן קלוק או דייב קלארק. הרקע המוסיקלי שלו שמושפע מסגנונות הג'אנגל, דראם נ' בייס וגראג' בצעירותו בלונדון, בליווי ידע עשיר של לימודי סאונד וטכנאות קול, באים היטב לידי ביטוי בכל טרק שיוצא מאולפן הבית שלו בברלין.

על החימום: יותם אבני

 ובחדר השני, הבק סטייג׳, ינגנו חן ברג ודנה פרימן

הנה טעימה:

תגובות