מדריך

Mark Kozelek בישראל

מארק קוזלק, חבר להקת Sun Kil Moon ו- Red House Painters חוזר לישראל. מופע פותח: בלה טאר

זאפה תל אביב, ראול וולנברג 24, 24-10-2013 19:00

תגיות: זאפה, Mark Kozelek, מארק קוזלק

מארק קוזלק::

קוזלק יופיע הערב שוב בישראל עם שירים מההרכב הנוכחי שלו Sun Kill Moon ,אותו הוא מוביל מזה עשור, ושירים מהרכבו הקודם המיתולוגי Red House Painters.  קוזלק ידוע כמי שמצטיין בז'אנר הסלואו-קור, מוזיקה איטית ומהורהרת שקוזלק היה ממייסדיו, כשהוביל את להקת ה-Red House Painters בשנות ה-90. ה Red House Painters בהנהגתו הוציאו על הלייבל האגדי AD4 שלושה אלבומים שזכו לביקורות מהללות. להקתו השניה מאז פירוק ה Red House Painters ועד היום, Sun Kill Moon, זכתה להצלחה גדולה אף יותר, ואלבומו הראשון תחת השם החדש היה לאלבומו המוכר ביותר. 
האלבום האחרון של Sun Kil Moon יצא ב2012, וזכה להיכלל ברשימת 50 האלבומים הטובים של שנת 2012 של מגזין המוסיקה הנחשב Stereogum. קוזלק מופיע לבדו בימים אלה, ואף במרבית המקרים מקליט לבדו כשרק לעיתים מצטרפים אליו נגני סשן. קוזלק מופיע עם קולו וסיפוריו האישיים המיוחדים, ועם גיטרת מיתרי הניילון שלו. בשנים האחרונות התמחה קוזלק בנגינה על מיתרי ניילון והוא נחשב לעילוי בתחום. 

זהו ביקורו השני של קוזלק בישראל, זאת לאחר הופעה מוצלחת בזאפה במאי 2011. באלבומו Perils From The Sea ( עם JIMMY LAVALLE שהוא THE ALBUM LEAF) כלול שיר בשם Baby In Death Can I rest Next To Your Grave שבטקסט שלו קוזלק מתאר את הרשמים מאותו ביקור אחרון. לאורך השנים, המוסיקה של קוזלק הושמעה בסדרות טלוויזיה רבות כמו דוסון קריק, The O.C ובכמה סרטים כמו, Tarnation, Excess Baggage, Vanilla Sky.

מופע פותח: בלה טאר.

האזינו לSun Kil moon:

 

תגובות