מדריך

שישי חם

The Homesicks וה-Fans בדאבל פיצ'ר, עם שירים מאלבומי הבכורה שלהם ושירים חדשים

לבונטין 7, תל אביב, 25-04-2008 21:30
שישי חם

 The Homesicks פרצו לשוק האינדי ב-2004 אך חבריה לא היו זרים זה לזה. חיים כהן (שירה וגיטרה), עמרי גרינפלד (באס)  ויואב להב (תופים) שיתפו פעולה בהרכב בשם Chamber. בנוסף, חיים ועמרי עבדו יחדיו בחנות התקליטים "מוזיקה נטו" בתל-אביב. השלישיה, יחד עם תמר אפק (שירה וגיטרה) וגל חרמוני (קלידים) הציגו ליין-אפ משופשף, שהצטיין בלחנים המושפעים מהאייטיז הרוקי-אלקטרוני (הודות לתרומתו הסינת'פופית של חרמוני) נוסח תומפסון טווינס, פלוק אוף סיגאלס, human league ועוד. בהופעותיהם נהגו לבצע גירסת כיסוי אחת לפחות ללהיט אייטיזי, למשל She Bop של סינדי לאופר או Logical Song של סופרטראמפ. 

בפברואר 2007 יצא לאור אי.פי הבכורה של הלהקה, Modes of Production, שחנך את הלייבל Oktber. הוא מכיל חומרים שהוקלטו עוד בתקופתה של תמר אפק שכבר לא חברה בלהקה, אותה החליפה בילי לוי. 

  

הרכב הרוק האלטרנטיבי The Fans בהופעה עם שירי EP הבכורה של הלהקה שצפוי לצאת בקרוב. ההרכב עומל בחודש האחרונים על ה-EP וכותב שירים חדשים שאולי ייצאו מאוחר יותר באלבום נוסף. בדף ה-Myspace שפתחו תוכלו לשמוע ולהוריד שני שירים הצפויים להופיע ב-EP הבכורה שייצא בקרוב.

ההומסיקס בהופעה והפאנס, יום שישי ה-25.4, 21:30, לבונטין 7, תל אביב

תגובות