מדריך

חגיגות שנתיים לסאונדפסט

חוגגים ברייב עצמאות ענק ומארחים את הצמד >>> THE BUG + FLOWDAN לסט מרעיד! בהשתתפות : סאבו, אייל רוב ועוד ! רגאיי, דאב, באס, מומבהטון, ג'אנגל ועוד

מתחם ג'יפסי החדש , איזוה"ת עמק חפר, 25-04-2012 23:00

תגיות: חגיגות שנתיים לסאונדפסט

 

עוד פרטים בפייסבוקעוד פרטים בפייסבוק

רייב יום עצמאות מאסיבי במיוחד עם שני אורחים נכבדים מלונדון המטונפת - דה באג ואם.סי פלו דאן!

קווין מרטין או בשמו האמנותי "דה באג" הוא אחד המפיקים המבוקשים בלונדון ושם חם מאוד בסצינת המועדונים העולמית. במהלך העשור האחרון הוא המציא עצמו מחדש שוב ושוב והפרה שורה ארוכה של יוצרים. קטעים שלו מנוגנים באדיקות על ידי תקליטנים, שדרי רדיו מובילים ומכתיבי טעם והוא אחת האושיות המוערכות בעולם המוזיקה האלקטרונית בת ימינו. הוא יגיע לארץ עם אליל הגריים הכריזמטי "פלו דאן" אשר יפציע בביקור הראשון בישראל.

בתחילת שנות ה- 90 השתתף דה באג בפרויקטים ניסיוניים ואופיין בסאונד תעשייתי מלוכלך, רווי בסים עמוקים והשראה ממפיקי הדאב האגדיים. אחרי אלבום הסולו הראשון שלו  בשיתוף עם DJ Vadim בהשראת סרטו של קופולה "The Conversation" הפך "החרק" לרמיקסר מבוקש.

אלבומו האחרון יצא לפני שנתיים ב בNinja Tune וסימל את כניסתו לקאנון וכן את היותו הנציג המובהק של הסאונד החדש שמגבשים בנינג'ה.

 

פלו דאן הוא אחד הקולות הבולטים שיצאו בלונדון מתור הזהב של הגריים, קולו המחוספס וה"פלו" שלו ייחודיים רק לו והוא ידוע במהירות הקול שלו, תרתי משמע.  אחרי שהגיע כבר פעמיים ביבוא של קבוצת טבק לפני 7 שנים וגם לפני כ 5 שנים (עם ווריור קווין), מגיע החרק עם פלו דאן בשיאו האמנותי ובמעמד של אחד מאבות סאונד הבייס והדאבסטפ אשר יצאו מאנגליה בשני עשורים האחרונים!

 

האירוע יתקיים במתחם ג'יפסי החדש באיזוה"ת עמק חפר -  בית הראשונים 7. פתיחת דלתות - 23:00

 

ליין אפ >> 

-- SOULICO CREW --

* SABBO

* WEEDO

* EYAL ROB

 

-- TABAC SOUND SYSTEM --

 * TURTLE

* WALTER

* HECTIK

 

-- SUBMOB CREW --

 * KEEN

* MASARIK MONSTER

* WHISKERTWISTER

* SILVERMANIAC

 

-- ORI SHOCHAT --

 

-- SAPO aka Anomaly Of Sound --

 

תגובות