מדריך

רייב העצמאות של המרגוזה והניוז

עם Soul clap, Mosca ונבחרת די ג'ייז מקומיים

חניון התחנה המרכזית, רחוב שלמה 157, תל אביב, 25-04-2012 22:00

רייב עצמאות ענק וחד פעמי בשיתוף פעולה של המרגוזה וצוות הניוז, בחלל ייחודי ועם ליינאפ חלומי:


רחבת הדיסקו :
-------------------------------------
Soul Clap // Wolf + Lamb, US

Oron K 
Niv Hadas & Amir Egozy // Tapud/Botanika
Red Axes Vs. Uriah // I'm a Cliche' / NEWS 


רחבת הבייס : 
-------------------------------------
Mosca //Night Slugs, UK

Yogo // The Block
Kisluk // 106 FM
Walter // Tabac


קצת מידע על המופיעים:
Soul Clap // Wolf +Lamb,US

הצמד הכי בועט, חלקלק וסקסי בשואו ביזנס מגיע לביקור ראשון ומרגש בישראל ! 
עם שורשים מוסיקליים שנטועים עמוק במורשתם הרוחנית של אבות ההאוס והטכנו מדטרויט ושיקגו , לא פחות מאשר משנתם של אלילי ג'ז פאנק וסול מיתולוגיים כמו סאן רא, ג'ורג' קלינטון ומרווין גיי - סול קלאפ הם משב הרוח החם והמרענן של השנים האחרונות בסצינה האלקטרונית התזזיתית. 
ככאלו שהתחנכו על ברכיהם של תקליטני דיסקו מיתולוגיים בבוסטון עיר הולדותם , הם את נעלו עצמם במרתף, אספו ויינילים באובססיביות וחרכו את המיקסר עד שהרגישו שהגיעו לרמת הקסם הדרושה, ולתמהיל המדויק של האוס,אלקטרו, פאנק, והיפ הופ בסטים שהם מנגנים על מנת לפצוח במסע האידיאולוגי האישי שלהם במרחב הזמן והחלל אל עבר החזרת האור והאהבה אל הרחבה בעולם הדיגיטאלי חובב הניכור. 
ֿוהעולם לא נותר אדיש. 
גם אתם לא כשתאזינו לסט הזה - http://soundcloud.com/r_co/soul-clap-electroca-ne-session

כחלק מחממת היצירה של אחיהם לנשק וולף + לאמב , הצמד הכריזמתי פרץ לתודעה דרך סדרה ארוכה של אדיטים מופלאים שיצאו לאור במהדורות מוגבלות שנחטפו על ידי תקליטנים כמו נתחי אנטריקוט משובחים למנגל עצמאות. 
אחד האדיטים האלו, פרשנות חדשה לפנינה סודית של ג'יימי פוקס, הפך לאחד הלהיטים הגדולים של השנים האחרונות, והזניק את השובבים מבוסטון למעמד של סנסציה עולמית.

ההצלחה הגדולה אפשרה לסול קלאפ להפיץ את מסר האהבה ביצירה המוסיקלית שלהם, עם שורה של ריליסים מופתיים כובשי רחבות ולבבות, ששיאם מגיע ממש בנקודת הזמן הנוכחית – עם צאת אלבום הבכורה הכה מיוחל ומצופה שלהם – E-Funk 

לצד הסערה המטורפת שהשניים מחוללים בעולם בשנים האחרונות , חשוב לזכור שהרבה לפני כל ההייפ סביבם והסגנון המוסיקלי החם והמלטף שהם הצליחו להחזיר לרלוונטיות במו ידם – סול קלאפ הם בראש ובראשונה תקליטנים. כך הם מגדירים את עצמם, כך הם בנו את עצמם, וזו הדרך בה הם בסופו של דבר יישתלטו על העולם. אז כדבריו של חוזה האומה ג'ורג' קלינטון : Free your mind , and your ass will follow


בזמן שסול קלאפ ימוטטו רגשית ברחבת הדיסקו, דברים חמורים ואסורים לא פחות ייקרו בחדר הסגלגל שממול בכיכובו של נסיך ה UK Base : 
Mosca // Night Slugs/Numbers, UK

מפיקים אחדים הצליחו ליצור סביבם טורבו הייפ בזמן כה קצר כפי שעשה מוסקה.
כל אחד שיש לו אפילו רק עניין קטן עם ז'אנר הפיוצ'ר בייס, סובב את ראשו לנוכח הסאונדים הטריים שסיפק בשנתיים האחרונות.
את האי.פי. הראשון שלו, "סקוור וואן" שיחרר בלייבל של אל-ביס 1990 ובוק בוק, "נייט סלאגס". בתזוזה מתמדת בין טריטוריות דאבסטפ, באשמנט, פאנקי, גריים והאוס, הבי-סייד שהוציא תחת הטייטל "נייק" נבחר באקסלרייטור לטראק השנה של 2010.

משם חבר לפאבריק להוצאת הריליס "גולד בריקס", ושחרר רמיקסים ל
Four Tet, Foals, Gucci Mane and Vybz Kartel 
האי.פי. הבא, "טילט שיפט", הציג צד היפ הופ טמפו של מוסקה. הוא יצא בלייבל "פאט סיטי רקורדס" ממנצ'סטר והיה אחד הטיונים הטובים של 2011.

שורה של אמנים מוכשרים הכינו רימיקסים לקטעים שלו, ביניהם רוסקה, ג'וליו באשמור, גרינה ובוק בוק.
הגאונות שלו נעוצה ביכולת לעבור בין סגנונות שונים. מוסקה הוא נושא הדגל לדור חדש של מפיקים המאמצים את גישת השיוט בין פאטרנים וקולות. הדי ג'יי סטים שלו צברו מוניטין של אקלקטיות ממש כמו בהפקותיו, הוא מסוגל לשלב מגוון רחב של ז'אנרים בצורה יוצאת דופן, והוכיח את עצמו במיקס שהכין לפאבריק ולפודקאסטים של Fact & XLR8R. לאחרונה הצטרף לצוות השדרים הסופר מכובד של הבי.בי.סי 1 עם התוכנית  "In New Djs We Trust".

תגובות