מדריך

פסטיבל בלוז תל אביב 2

סצנת הבלוז בישראל חיה, בועטת ומתאחדת לפסטיבל בלבונטין 7. פרטים בפנים

לבונטין 7, לבונטין 7, תל אביב, 16-04-2012 20:00

תגיות: לבונטין 7, פסטיבל בלוז תל אביב 2

בשנים האחרונות התפתחה בישראל סצינת בלוז חיה , בועטת ותוססת , שאליה מצטרפים  אמנים צעירים רבים מעניינים ומוכשרים. ההיצע העשיר כולל לא רק את הבלוז השורשי ונגזריו, אלא גם יצירות מקוריות בז'אנרים הקרובים לבלוז ויונקים ממנו. תחייה זו של הבלוז בישראל נזקפת בחלקה לזכות הפעילות הנמרצת של עמותת הבלוז בישראל , Israel Blues Society.

שתי להקות שיופיעו בפסטיבל השנה, להקתו של אייל בן המוריה היוצר בלוז מקורי בעברית ולהקתה של נועה בראל גולן (כוכבת The Voice) נבחרו ונשלחו על ידי העמותה לתחרות הבלוז השנתית בממפיס, טנסי, ארה"ב.

בפסטיבל השנה יופיעו גם אמנים ידועים ומוכרים כגון הדרה לוין ארדי ,  זמר הנשמה הגדול רוי יאנג ופצצת   הרוק לבי Libby   שחזרה לאחרונה אל הבמה עם להקת Libby and the Flashback  , וגם כוחות חדשים כגון טל סרווס , זמרת בלוז ונשמה רבת עוצמה שמופיעה בחומרים מקוריים וקלאסיקות עם הלהקה The Delta 5 Blues Band, רון וייסמן, יוצר מקורי מיוחד  ופסנתרן,  ותיק אך פחות מוכר בארץ,  במופע משיריו בשם Blowing on the coals, ושתי להקות צעירות ואנרגטיות המבצעות בלוז שורשי: The Blues Angels  של יוסי אלבז ולהקתו של אורי נפתלי.  

במפלס העליון של לבונטין 7 יתקיימו מופעים אקוסטיים קצרים.

ניהול אמנותי: שלמה אריאל ואלי מרכוס

 

ליין אפ >>>

20:00 

Ron Wiseman  Original Blues 

Noa Barel-Golan הדיווה האמיתית 

 

22:00 

Libby and the Flashback  בלוז, רוק בלוז, רית'ם & בלוז Fאנק. 

The Delta 5 Blues Band בלוז, נשמה ו Funk  , חומרים מקוריים וקלאסיקות

 

 

 

תגובות