מדריך

וולאקם טו טורקיקה

חיים לרוז מארח את המוזיקאים אמאנו ושחל ל"טורקיקה" - ערב צועני טורקי עם שירים מסורתיים על ביט אסלי, כולל כלים חיים

פרנקל 13, תל אביב, 19-09-2013 22:00

תגיות: חיים לרוז, טורקיקה, פרנקל 13

רוז אמאנו והראל שחל במופע-חאפלה אלקטרו-אקוסטי מלהיב ומרגש שכולל מחווה למוסיקה הטורקית והמוסיקה של הצוענים הטורקים. חגיגה של להיטי העולם הישן בעיבוד פרוע מרקיד ומחודש מבלי לוותר על הנשמה ושיאי הרגש. שילוב של שירים ומנגינות, חלקם מוכרים ואהובים, מבוצעים בוירטואוזיות בכלים אותנטיים לצד שימוש בגיטרות, אפקטים, תופים ולופים ממוחשבים. השלישיה יוצרת סאונד חם, עשיר, אותנטי ועדכני כאחד המביא לשיאים מלהיבים של רגש וגרוב. 

קצת על הנגנים:

<<>> הראל שחל- אמן הנשיפה הבין לאומי, חזר אלינו לפני שנתיים אחרי הרבה שנים בניו יורק מאוהב בקלרינט הטורקי ומקדיש את כשרונו הרב לחקירה, נגינה והוראה של המוסיקה הטורקית. הראל יוצר מפיק ומוביל הרכבים מובילים בז'אנר: אניסטר, העותומנים. 

<<>> חיים לרוז – מפיק מוסיקלי מוערך, עתיר השגים ומעללים (בין היתר עם ברי סחרוף, אסף אמדורסקי ורבים אחרים) מאסטר ביצירת מוסיקה אלקטרונית, נגן תופים ובאס. לרוז חוקר את השילוב של מוסיקה אותנטית יחד עם גרובים וסאונד מודרניים ומרקידים.

<<>> אלון אמאנו קמפינו – נגן וורסטילי בכלי פריטה, עוד וגיטרות, חוקר מוסיקת עולם על סוגיה, מפיק מוסיקלי ושותף של לרוז למספר פרוייקטים בין היתר "סהרה דזרט גרוב" עם רביד כחלני, "ערבסק" עם אמיר שהסאר והטריו עם מארק אליהו. אמאנו הוא בין היתר ממייסדי פרוייקט דיוואן הלב ושותף לאנסמבל מארק אליהו.


תגובות