מדריך

פסטיבל אקטיביזם 2012

פסטיבל אקטיביזם מהווה פלטפורמה לפעילים, עמותות, ארגונים ועסקים בעלי אחריות חברתית סביבתית ! בואו להציג את עבודתכם בפסטיבל הגדול בארץ, המשלב בין תרבות, אמנות ומעורבות חברתית

יער עזריקם, , 25-05-2012 08:00

תגיות: פסטיבל אקטיביזם

 

השנה, תחת הכותרת "מחלום למציאות" יעסוק הפסטיבל בתהליך הארוך של הגשמת חזון. מה החזון שלכם? מה המסר שאתם רוצים להעביר, ואיך אתם רואים אותו הופך למציאות?

 

שטח הפסטיבל יעוצב באופן שמפגיש את המשתתפים עם עבודות אומנות. היצירות ייבנו ויוצבו באתרים מרכזיים במתחם ולאורך שבילי הפסטיבל. אתם מוזמנים ללמוד את השטח, לתכנן וליצור יצירות שהשתלבו בו. מתבקשים גם להתחשב בסביבה ולעבוד עם חומרים בשימוש חוזר או מתכלים. 

 

התערוכה הינה חלק מפסטיבל אקטיביזם 2012, אשר יתקיים ב- 25-27 למאי 2012, ביער עזריקם.

<<< לשאלות ופרטים נוספים >>>>

 

פסטיבל אקטיביזם שואף לבסס קהילה אקטיביסטית ליצירת מציאות סביבתית חברתית ברת קיימא בישראל.הפעילויות נועדו לעודד שיתופי פעולה והכרות בין פעילים, ארגונים ויוזמות ולאפשר היכרות מעמיקה יותר של הנעשה בארץ בתחום החברתי והסביבתי. המשתתפים בפסטיבל זוכים לחוויה מעשירה ומלמדת אשר מאפשרת להם למצוא מקומות לפעולה בזירה החברתית-סביבתית, ולקבל השראה הלכה למעשה כיצד ניתן לחיות בסביבה מקיימת ומטפחת.

 

פסטיבל אקטיביזם היא עמותה ששמה לה למטרה לחגוג ולקדם את העשייה החברתית-סביבתית בארץ. לצורך כך פועלים בשני מישורים: פסטיבל אקטיביזם השנתי החוגג את העשייה החברתית והסביבתית בארץ. הפסטיבל מהווה מפגש פסגה לפעילים, עמותות, תנועות, ארגונים ועסקים בעלי אחריות חברתית ולקהל הרחב. הפסטיבל מהווה מרחב העצמה ליחידים ומשפחות הרוצים להכיר ולהתחבר לקהילה האקטיביסטית בארץ. הפסטיבל משמש כר פורה לבעלי מוטיבציה המחפשים מקום לעשייה חברתית- סביבתית ומאפשר שלל הזדמנויות ליצירת שיתופי פעולה ועשייה. בזמן תהליך ההפקה מאות מתנדבים פועלים יחדיו ותורמים את הידע, התשוקה והמומחיות שלהם כדי ליצור חוייה שונה ומרחב ייחודי לעשיה פוריה. הפסטיבל שוזר בין תרבות ובין מעורבות חברתית. מוזיקה, ספרים והצגות אשר חורגות מכללי המיינסטרים הישראלי מקבלים במה. אנו מאמינים שתרבות משקפת את הלך המחשבה, ונעזרים בה להעברת בשורת השינוי.בנוסף לקיום פסטיבל האקטיביזם השנתי, בעקבות הנסיון שנצבר במהלך השנים, העמותה שמה לה למטרה לשמש כפלטפורמה לעשייה החברתית והסביבתית בארץ ולעזור לקדם יוזמות ופרויקטים שונים במהלך כל השנה בין אם זה בהפקה, ייעוץ, עזרה טכנית וכדומה. 

 

תגובות