מדריך

איזבו מקפיצים את הבארבי

הופעה עמוסת דיסקו, Fאנק, גרוב אתני ופסיכדליה, לקראת אלבום שלישי !כל ההכנסות מההופעה הינן למטרת קידום הלהקה בתחרות האירווזיון

בארבי, קיבוץ גלויות 52, ת"א, 28-04-2012 21:30

תגיות: איזבו, בארבי

ההרכב הישראלי המצליח  איזבו , שנבחר השנה לייצג אותנו באירוויזיון, יוצא בסיבוב הופעות חדש לקראת צאת אלבומם השלישי . כל ההכנסות מההופעה הינן למטרת קידום הלהקה בתחרות האירוויזיון.

יחציחצ

בימים אלו הוחתמה איזבו בלייבל הבריטי 100%. החברה הלונדונית החתומה בין היתר על גילוי ההרכב המצליח גוסיפ של בת' דיטו ועובדת גם עם מובי, פלסיבו, מתיסיהו ורובין, תוציא את אלבומה החדש והשלישי של איזבו באירופה.

 

איזבו נחשבת לאחת הלהקות הייחודיות והמצליחות שחצו את גבולות ישראל וזכו לפריצת דרך על בימות אירופה (בצרפת, גרמניה, אנגליה וכו') וארה"ב. מאחוריהם הופעות על במות הפסטיבלים החשובים באירופה דוגמת זיגט ועוד. איזבו פרצה לתודעה בזכות השילוב של סאונד מלוטש ויצירה צבעונית ומושקעת עם פיוז'ן של בריט-רוק ודיסקו מתובלנים במוטיבים ערבים- ים תיכוניים ופסיכדלית שנות השישים.

 

בהנהגתו של המפיק והגיטריסט רן שם טוב כבשה איזבו מעמד של להקת העל בשמי המוזיקה הישראלית. לצידו של שם טוב מככבים יונתן לוי (בס), ניר מנצור (תופים) ושירי הדר (קלידים). אלבום הבכורה "The Fun Makers"  יצא ב- 2003  ואלבומם השני " "Slow Disco ב-2008 , שניהם קצרו שבחים והותיר ציפייה עזה לעוד מההרכב הייחודי הזה.

 

תגובות