מדריך

סופשבוע אמנות

חגיגת אמנות חסרת מעצורים במוזיאון תל-אביב וברחבה הסמוכה לו, בגלריות ובמרחבים אלטרנטיביים ברחבי העיר. הכניסה חופשית!

מוזיאון ת"א, , 22-03-2012 23:59

תגיות: סופשבוע אמנות, מוזיאון

השקת שנת האמנות של תל אביב-יפו תיערך במשך ארבעה ימים בסוף השבוע השלישי של מרץ [21-24.3], ותכלול חגיגת אמנות חסרת מעצורים במוזיאון תל-אביב וברחבה הסמוכה לו, בגלריות ובמרחבים אלטרנטיביים ברחבי העיר.במסגרת האירועים ייפתח מוזיאון תל-אביב, לראשונה, למשך 24 שעות ברציפות, ויארח שורה של פעילויות מיוחדות שיאפשרו למבקרים לחוות אותו באופן שטרם נראה.אירוע הפתיחה הרשמי של שנת האמנות, שייערך ברחבת המוזיאון, ישלב יצירות אמנות שהוכנו במיוחד לאירוע, פעילות אמנותית בשילוב של הקהל, במת הופעות ומסיבה.
הכניסה לאירועי סופשבוע של אמנות - חופשית!

בני המה, יחצבני המה, יחצ

מוסיקה במוזיאון ללא הפסקה 22-23.3  >>>
אירוע ענק במסגרתו ייפתח מוזיאון תל-אביב, לראשונה, למשך 24 שעות רצופות. לאורך היממה ייערכו בתוך המוזיאון שורה של פעילויות מיוחדות בהשתתפות הקהל, שיאפשרו לחוות אותו בדרכים חדשות ומפתיעות.

 

ג'אם בגלריות: 

יום ה' 22.3.12, בשעה 24:30-02:00- בלילה יהפכו גלריות המוזיאון לחללי נגינה. תלמידי בית הספר לג'אז של הקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה, תל אביב, ע"ש תד ולין אריסון ינגנו ג'אז חי בגלריות, המתכתב עם היצירות שעל הקירות. בכל גלריה הרכב שונה ואוירה מוזיקלית אחרת.

מפל האור – חלל תהודה; 

יום ה' 22.3.12, בשעה 24:00-24:30 - התכנסות בנקודות המפגש של חלל האור, בכל הבניין ע"ש שמואל והרטה עמיר.מקהלת העבריים מדימונה (African Hebrew Israelite Nation of Jerusalem) במופע ווקאלי חד פעמי וחגיגי בחללי מפל האור של הבניין החדש.

הקרנות קליפים מתוך פרויקט אינדיסיטי העונה השנייה

יום ה' 22.3.12, בשעה 24:30-02:00- התכנסות באודיטוריום ע"ש קאופמן-גיטר.הקרנת קליפים מתוך הסדרה "אינדיסיטי" – סדרה שנוצרה בשיתוף פעולה בין עיריית תל אביב יפו וערוץ 8 של HOT. בסדרה וידאו-קליפים בני 4 דקות של שוט בודד, המתעדים להקות שוליים איכותיות במפגש דוקו-מוסיקלי "אנ-פלאגד" עם לוקיישנים שונים ברחבי העיר תל-אביב-יפו ועם תושביה. באודיטוריום תתקיים הקרנה של 15 קליפים ערוכים בלופ החל מחצות ועד תום המרתון.

פסקול חי לסרט שאינו קיים - מופע מוסיקלי מאת ובביצוע אבי בנימין:

יום ו' 23.3.12, בשעה 12:00-14:00- התכנסות באודיטוריום ע"ש מטילדה וליאון רקנאטי.לאחר שנים רבות של יצירה עשירה בתחום ההלחנה לתיאטרון ולקולנוע (מלחין הבית של תיאטרון גשר), וחבר בלהקת רוק שנדדה באירופה.יזם אבי בנימין פרויקט מוסיקלי חדש ובלתי שגרתי.המלחין והמבצע מרחיב את גבולות היצירה המודרנית כשהוא מציע לקהל להאזין בהופעה חיה לפס קול המיועד לסרט שאינו קיים כסרט, אלא כרצועות צליל הכוללות בנוסף למוסיקה גם אפקטים ודיאלוגים של דמויות.הפרויקט מבוסס על פיתוחים חדשניים בתחום הטכנולוגיה המוסיקלית המאפשרים לצלילים לנדוד לזמן רחוק ולעידן אחר בפס הקול לסרט שאינו קיים מאת ובביצוע אבי בנימין.
הופעות חיות בעקבות אינדיסיטי בגן הפסלים:

יום ו'  14:00-15:00 23.3.12- התכנסות בגן הפסלים ע"ש לולה בר-אבנר.20 שנה אחרי נושאי המגבעת, אהד פישוף וישי אדר משחררים אלבום חדש וחוגגים בהופעה מיוחדת במוזיאון בלי הפסקה. ישי אדר ואהד פישוף הם מהאמנים החשובים של סצינת המוסיקה האלטרנטיבית בישראל. אחרי אינספור פרויקטים שונים ומשונים, ביחד ולחוד, התשוקה לחזור לבמה עם שירים בעברית, הובילה אותם להקים את בני המה. על הבמה הם מהווים התגלמות רועשת ואקצנטרית של צמד סינת-פופ 

 

 

תגובות