מדריך

Erol Alkan & Michael Mayer

ארול אלקן ביטל הגעתו בשל מחלה. מיכאל מאייר ייתן סט מורחב של שש שעות. כל הפרטים בפנים

האופרה, קיבוץ גלויות 49, ת"א, 07-03-2012 21:00

תגיות: Erol Alkan & Michael Mayer

ארול אלקן ביטל את הגעתו לארץ בשל מחלה. 

ההודעה הרשמית של מארגני האירוע: "לצערנו הרב מאוד ארול הודיע לנו שהוא חולה ולא יוכל לעלות על הטיסה ולתקלט עבורנו הלילה. מאייר נחת בשלום והוא הולך זאת לפנק אותנו בסט ארוך של שש שעות לפחות. בנוסף, המחיר בכניסה יירד ב-20 שקלים וכל מי שרכש כרטיס במכירה מוקדמת ייקבל גם דרינק ראשון חינם. מי שמעוניין בהחזר כספי לכרטיס שרכש במכירה מוקדמת יוכל לקבלו בדלי או במיכהטרוניקס"

MICHAEL  MAYER >>>

מייסד KOMPAKT, אחד הלייבלים העצומים והחשובים של המוזיקה האלקטרונית לתולדותיה.עם יותר מ 50 לייבלים תחתיו שהוא מפיץ ומאות רליסים עצמאיים שלו, הספקטרום של קומפקט עשיר מאוד ונע בין אמביינט ,פופ מלודי, טכנו משופשף ועוד. הפלטפורמה החמה והביתית שלהם נתנה את הגב לאמנים שהפכו לסנסציה כמו:Matias Aguayo ,Terranova, WhomadeWho, GusGus, Koze , Gui Boratto, ועוד רבים, כולם הפקידו את חלומם בידיו של מיכאל מאייר -  והפכו זהב.

אבל מפעל החיים המרשים הזה שלו אף הוא מתגמד לצד השבחים המורעפים על מאייר כדי.ג'יי וכמפיק. מעל 100 הפקות ורמיקסים, חלקם לאמנים הגדולים ביותר בעולם (דפש מוד, פט שופ בויז, מובי).

וכדי.ג'יי? נאמר רק שסדרת הקומפיליישן שלו IMMER הוכתרה בתואר המיקס הכי טוב בשנות ה- 2000.

מאייר מגיע אלינו בכושר שיא בדיוק כשהוא מוציא את אלבום האולפן השני שלו (!) אחרי שנים רבות מהראשון אז צפו להמון פניני גן עדן שעוד לא שמענו מעולם מושלכים לרחבת הריקודים.

תגובות