מדריך

Balkan Beat Box

משיקים את אלבומם החדש "Give"

מתחם ההופעות החדש "7", הצפירה 19 תל-אביב, 22-02-2012 21:00

תגיות: Balkan Beat Box

 

יחצ, צילום: רן גולנייחצ, צילום: רן גולני

שנתיים בדיוק לאחר צאת אלבומם האחרון Blue Eyed Black Boy  - אחד מעשרת אלבומי מוזיקת העולם הנמכרים ביותר (לפי אתר אמזון) הבלקן ביט בוקס מוציאים אלבום אולפן רביעי וחוגגים אותו במופע חדש במסגרת "גולדסטאר סאונד סיסטם".

 

את האלבום ישיק ההרכב במופע חדש לחלוטין עם ההרכב המנצח שכולל את אייל תלמודי, רון בונקר, בנו הנדלר\איתמר ציגלר. צפו לעיבודים מפתיעים ללהיטים מהאלבומים הקודמים וכמובן טעימה משמעותית מהאלבום החדש. 

 

לאחר שהיו בין הראשונים והמייסדים של סגנון מוזיקלי חדש והניחו את אבן הפינה לאחת הסצנות הפורחות בעולם, תמיר מוסקט, אורי קפלן ותומר יוסף ממציאים את עצמם פעם נוספת עם "GIVE" אלבום אולפן חדש לבלקן ביט בוקס, שיפתיע גם את המעריצים הוותיקים ביותר: השפעות אלקטרוניות חזקות, שמחוזקות  במוטיבים של היפ הופ, כליזמר, סוקה ומוזיקה ערבית, כלי נשיפה שזוכים לפרשנות חדשנית וטקסטים בועטים יותר. המסיבה הנוכחית של בלקן ביט בוקס כבר לא מתקיימת בכפר צועני בבלגרד, היא עברה למועדוני האנדגראונד של ניו יורק. האלבום החדש משלב באופן ברור ונוכח יותר מגמות סאונד חדשניות והפקה חותכת קצוות, עם חתימת האיכות הבלתי מתפשרת שמזוהה כל כך עם ההרכב.

 

בשנה האחרונה ,תוך שהם ממשיכים להופיע על הבמות הגדולות בעולם, התכנסו תמיר מוסקט,קפלן ויוסף באולפן תל אביבי לסשנים ארוכים של סיעור מוחות ויצירה אינטנסיבית. התוצאה היא האלבום  הקוסמופוליטי ביותר של ההרכב, שממשיך את המגמה שאפיינה את Blue Eyed Black boy  ועוסק בנושאים פוליטיים וחברתיים מנקודת המבט של אזרח העולם. השיר הראשון מתוך האלבום political fuck   שעוסק באביב הערבי הופץ באופן ויראלי בכל העולם ואף הוקרן באל ג'זירה כקליפ השבוע של הרשת.

 

גולדסטאר סאונד סיסטם - פרויקט ההופעות החיות הגדול ביותר בישראל התומך מזה 9 שנים במוזיקה הישראלית ומאמץ הופעות של אמנים ישראלים מובילים.

 

תגובות