מדריך

כלבתא וקול הקמפוס בערב סאונד סיסטמים

ערב שכולו על טהרת הסאונדסיסטם: Play Music Selecta!

טוניק, אחד העם 54, תל אביב, 24-02-2012 22:00

תגיות: קול הקמפוס, כלבתא, סאונד סיסמטם

 

דמיינו לעצמכם ערב שכולו על טהרת הסאונדסיסטם, בניחוח תחילת שנות השמונים בג'מייקה: החיבור בין הסלקטור לדייג'יי, המיקרופון שעובר מיד ליד, רשרוש התקליטים הישנים רגע לפני הבאס האימתני. ביום שישי, ה 24 לחודש, כלבתא בשיתוף קול הקמפוס, תחנת הרדיו של ביה"ס לתקשורת במסלול האקדמי המכללה למנהל, מזמינים אתכם לערב מיוחד של ראב-א-דאב דאב, רוטס, ראגמאפין, ודאב, במחווה אחת ענקית לתרבות הסאונד סיסטם הג'מייקנית עם מיטב התקליטנים והאמ-סיז בעיר:

 

כלבתא והקטיק - ידועים כדיג'יאים הטובים בעיר בכל מה שקשור לדאבסטפ ומוזיקת בייס. השניים הם גם אספני תקליטי רגאיי נדירים ולאחרונה פתחו לייבל בשם 'ספרינג היל'. הלייבל מתמחה בהוצאות מחודשות של תקליטי רגאיי ודאב סופר נדירים שמחליפים ידיים באי-ביי בסכומים של מאות דולרים לתקליט. הלייבל שחרר מחדש תקליטים נדירים של אומנים כמו נאגו מוריס ונייני דה אובזרבר ובשבועות האחרונים הוציא את הריליס השלישי שלו עם אגדות הסאונדסיסטם - ליטל ג'ון ובילי בויוי. צפו לסט של ארלי דאנסהול,דיגיטל, ורוטס כבד.
תת מודאב - דיג'יי טרטל ואם.סי. ג'הנתן מבית טבק והתדר, הם מחלוצי הדאב-סאונסיסטם בארץ ושחררו לא מזמן מיקסטייפ איימתני בהוצאת חומוס אבו דאבי. כל דאנס בנוחכותם הוא חוויה רוחנית ומתקפת סאונד לא מתפשרת. דאב קשוח ורוטס אפלולי יחד עם קולו המצמרר של ג'הנתן, האם.סי המוכשר בארץ. השניים חוזרים לעמדה בכוחות מחודשים לראשונה מאז סגירת התדר ויעניקו לכם מופע על טהרת הסאונדסיסטם.
מיילורד - הסאונדסיסטם המלכותי והאהוב, חוזר להופיע לראשונה לאחר פגרה ארוכה ולידה של בן בכור. סיסטר אלן ורנקין לוי, שמנגנים סלקשן ראב א דאב איכותי בהגשה מסורתית ג'מייקנית מלאת סטייל מאז 2003, חוזרים לפטיפונים ומצטרפים לערב להראות לנו למה מתכוונים שמדברים על סאונדסיסטם. מעבר לתקלוטים בכל העולם לצד אם סיז ג'מייקנים אגדיים, הסאונד החל לעצב עטיפות תקליטים לאומנים כגון מונגוס הי פי, סולו בנטון, אבר רד ועוד תחת השם מיילורד גרפיקס.
גיל ראסטה - אין צורך להציג את אבי הרגאיי בישראל, האיש שהביא לארץ אין ספור מופעי רוטס ודאנסהול משנות ה80 ועד היום. אבא שאנטי, ג'ה שאקה, גרגורי אייזקס, ברנינג ספיר, דילינג'ר, ועוד ועוד ועוד, כולם עברו פה דרך איש והחזון הזה שכולו רגאיי. גיל ינגן מאוסף התקליטים האגדי שלו שהוא מלקט בקפדנות בביקוריו בג'מייקה בשלושת העשורים האחרונים.
אבו דאבי סאונד סיסטם (גל אבו דאבי וסקולמאסטר) - אבו דאבי הוא החומוס הטוב ביותר בעיר. מעבר לכך, הוא גם לייבל רגאיי שהוציא בעקביות סדרה של מיקסטייפים מעולים (כלבתא, מיילורד, אפיקומן, אגוזי, תת מודאב ועוד) כמו כן הוציא הלייבל אלבומים מקוריים של חיים לרוז וסאבו וקותי, והוא למעשה הבית של הרגאיי בישראל. אבו דאבי חומוס סאונדסיסטם יורכב מגל, מקים החומוס והלייבל, וסקולמאסטר, הלא הוא עופר טל מלהקת התפוחים ורדיו טריפ.
One A Way (בפאטווה - יחיד במינו, מיוחד שאין כמוהו) - הסאונד הצעיר ביותר בחבורה עם נשמה ותיקה, מגיע כשבידיהם מזוודות המכילות בתוכם אוספים נכבדים של תקליטים מהסיקסטיז עד האייטיז המאוחרים בשילוב מכונת אפקטים אנלוגיים מחשמלים. וואן-א-וואי מנגנים על קו הרוטס, סטפרס, דאב ו ראב-א-דאב
מחיר כניסה: 30 ש"ח בלבד לכל הערב. ללא רשימות, ללא הנחות. כל ההכנסות לטובת הקלטות האלבום החדש של מיקסמונסטר וכלבתא.

 

 

 תגובות