מדריך

התינוקות בפאניקה

ליין האלקטרו "אלקטרופאניקה" משיב בנים אבודים ארצה במסיבה לכבוד צאת האלבום החדש של הדי ג'יי גיא גרבר

מועדון זמיר, 29-06-2007 23:30
התינוקות בפאניקה
בשישי הקרוב תתקיים הפקה מולטיסקסואלית של הליין אלקטרופאניקה. אלקטרופאניקה, החוגג בקרוב שלוש שנים להיווסדו, הוקם על חורבותיו של ליין ה"טראש" וחרט על דיגלו להוות פסקול אלטרנטיבי למסיבות הגייז המסחריות במועדונים הגדולים. עם הזמן השתנתה הרוח המוסיקלית של הליין והוא החל לשלב בנוסף לאלקטרו-קלאש הידידותי גם אסיד, מינימל האוס וטכנו אפלולי על שלל נגזרותיו. במסיבה הקרובה ישיק הדי ג'יי גיא גרבר את אלבומו החדש "Late bloomers" שיצא בלייבל הגרמני Cocon. גרבר החל להוציא ריליסים לפני כחמש שנים והפך מהר לבן טיפוחיו של ג'ון דיגיוויד ששיחב טרקים שלו גיא בסטים ובאוספים שמיקסס. גרבר הוחתם בלייבל של דיגוויד "בדרוק" שם הוציא מספר ריליסים וב-2004 עשה את הפריצה שלו עם הטרק "Stoppage Time" שנוגן ברחבות רבות באירופה.

 לפני מספר חודשים קיבלה הקריירה שלו זריקת מרץ נוספת כאשר התפרסמה עליו כתבת מגזין גדולה ב"גרוב מגזין", שם הוגדר כהבטחה הגדולה ביותר לשנת 2007. בימים אלה נמצא גיא בטור עולמי לכבוד צאת אלבומו החדש אשר חלקים ממנו ניתן לשמוע בדף ה-MySpace שפתח.

לכבוד הגעתו של גרבר לארץ תתקיים מסיבה בשתי רחבות, ברחבה הראשונה יפתח את הערב אביחי פרטוק שלאחריו יעלה צח זמרוני. את הערב יסגור גיא גרבר בסט שנע על התפר שבין האלקטרו, טראנס וטכנו חולמני. ברחבה השניה יתקלטו הדי ג'ייז טל ארגמן ורון רבין, בסט של גל חדש, סינת'פופ אייטיזי, יורו טראש ואייטיז קיטש.

אלקטרופאניקה, שישי ה-29.6, החל מחצות ומחצה, מועדון זמיר, אלנבי 34, תל אביב.

צילום: דור גרבש.

תגובות