מדריך

השטיח האדום

בורדל טוטאל מעלים את "השטיח האדום" >> מופע קברט ייחודי ומזמינים את הקהל להפוך לסלבריטאים ללילה אחד

בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב, 17-02-2012 21:00

תגיות: בארבי, בורדל טוטאל

 

יחציחצ

חלמת לצעוד על השטיח האדום בשמלה מהממת או חליפת טוקסידו? שמעריצים יצרחו ברגע שיראו אותך? שצלמי הפפארצי יכוונו את עדשת המצלמה לפניך ויתחננו בפניך שתאפשר/י להם לצלם "עוד תמונה אחת"? אם כן אז חלומך עומד להתגשם. בסוף שבוע של ה- 17-18 לפברואר, אתם מוזמנים להוציא את שמלת הנשף, חליפת הטוקסידו ולצעוד על השטיח האדום של אחד המופעים היותר מדליקים המועלים לבמה בארץ. "השטיח האדום" של ה"בורדל טוטאל".

 

"השטיח האדום", הינו מופע קברט קרקס, המציג בהומור וסאטירה את התעשייה ההוליוודית ה"נוצצת", בה כל אחד חולם להפוך לאליל. המופע הינו סוג של פרודיה משעשעת על טקסי השטיח האדום,  מלאי ה"גלאם" והסטייל. כמו כל המופעים של "בורדל טוטאל" גם השטיח האדום, משלב תאטראליות עם אומנויות הקרקס ותיאטרון הרחוב ליצירת מופע אינטראקטיבי החל מהרגע הראשון. חוויה בלתי נשכחת מובטחת לכל אורח אשר זוכה ל- 15 דקות של תהילה, כאשר הוא מוזמן לצעוד על השטיח האדום לצד מרלין מונרו ושלל סלבריטאים נוספים, מול סוללה של צלמי פפראצ'י.

 

"בורדל טוטאל" הינה קבוצת אומנים מתחומי התיאטרון, אומנות הרחוב והקרקס (לוליינות) המשלבים בדרך מקורית את אומנותם, למופע קברט גרנדיוזי וייחודי כמותו לא נראה בארץ. הקבוצה שפועלת משנת 2008, הוקמה על ידי נועה מורדוביץ, מורן יהודה, קתי טריפונוב,

שרון דנון ורקפת ממן, מתוך רצון עז ליצור תרבות קברט-קרקס ותיאטרון רחוב בישראל.

 

 >> המופע יתקיים בשני מועדים- 17-18.2.2012, במועדון בארבי תל אביב <<

 

 

תגובות