מדריך

FRED P

אחד המפיקים המוצלחים והפוריים בסצנת הדיפ האוס, בסט טכנו מיוחד תחת השם החדש Anomaly

ברקפסט, רוטשילד 6, תל אביב, 11-09-2015 23:00

תגיות: FRED P, פרדי פי, Anomaly, ברקפסט

FRED P::

פרד פי הוא אולי היוצר הבולט והמעניין ביותר בסגנון מוזיקת הדיפ-האוס כיום. אם אתם אוהבים להעלם לתוך המוזיקה, 'לצלול' כמו שאומרים.  עם לייבל שלו שיצר ב-2005, הוא מייצר היום את המוזיקה שלו ללא כל מסננים, משתמש בחופש שלו לעשות ניסויים במוזיקה ולהמציא בכל תקליט – את הסגנון מחדש. בין השאר הוא גם חתום בלייבל של דיג'יי ג'אסד, מבין הלייבלים המעניינים ביותר בעולם המוזיקה כיום, underground quality, לצד שמות כמו נינה קרביץ', אנטון זאפ ולבון וינסטנט. 
הוא קורא לעצמו 'הקונסרציום של הג'אז השחור', קונסרציום היא מילה המתארת קבוצת אירגונים המשתפים פעולה כדי להגיע לתוצאות גדולות משל כל קבוצה בנפרד. השם, אם כך, נותן הצצה לתפיסת העולם של פרד פי, שרואה עצמו כחלק משושלת מוזיקלית ארוכה ומלאת כבוד, שבה הוא, עולה לשלב חדש ואחר לגמרי. הג'אז השחור הוא סגנון שתמיד זכה להצלחה במועדונים חשוכים, באיזטוריות לצד מוזיקת הפופ המצליחה שבסופו של דבר שואבת מהמקצבים והסגנון של אותה מוזיקת שוליים ססגונית. פרד פי הוא ללא ספק הממשיך המעניין ביותר בסגנון העל הזה.

.עם קהל מעריצים עולמי ונאמן, חברות ארוכת שנים בקבוצת המפיקים הניו יורקית של דיג'יי ג'אסד ודיג'יי קיו, עם הותק שלו (20 שנה במועדונים) ובעיקר בעיקר- עם הטעם והסגנון שעל אמת- יש רק לו.

הערב יגיע לברקפסט לסט טכנו מיוחד ומדויק, תחת השם החדש Anomaly.

הנה טעימה מפרד:

תגובות