מדריך

פילהרמונית הרחוב

פרויקט המאגד קבוצה של נגני רחוב לכדי הרכב מוזיקאלי ייחודי, מקפיצים אתכם במוזיקה בלקנית, יוונית, ישראלית, קלייזמרת ואפילו נגיעות רוסיות

רידינג 3, ת"א, 07-02-2012 20:30

תגיות: קרולינה, ברי סחרוף, פילהרמונית הרחוב

 

צילום דן ברונפלדצילום דן ברונפלד

קהילת ZE.ZE, המעודדת עשייה חברתית אטרקטיבית בקרב צעירים, שמחה להציג לכם באופן רשמי את פרויקט "פילהרמונית הרחוב"

ברחובות העיר תל אביב מפוזרים נגנים רבים המושיטים ידם לקבלת תמורה עבור נגינתם. החלטנו להכיר אותם, לגלות מי הם, מאיפה הגיעו ומדוע הם מנגנים ברחוב. גילינו אנשים מדהימים, בעלי רקע מוזיקאלי עשיר, כאשר חלקם ניגנו בתזמורות מפוארות בארץ מוצאם ואף היו מורים באקדמיות אך נסיבות שונות הובילו אותם לנגן ברחוב. על כן, נרתמנו לפרויקט חדשני ומרתק.

 

הפרויקט מאגד קבוצה של כ-10 "נגני רחוב" לכדי הרכב מוזיקאלי ייחודי בהפקתה של המוזיקאית תום דרום. במסגרת זאת, ניתנת לנגנים, אשר לחלקם תהליך הקליטה בארץ לווה בקשיים רבים אפשרות למסד את עבודתם, לעבוד בקבוצה המתאימה לכישרונם וכל זאת בתמורה לשכר הולם ויציב. כן, הפרויקט בא להבליט את האמנות הנפלאה שנמצאת ברחובות עירנו ולהכיר לכם את עולמם של העמלים עליה.

 

ב-7.2 הפרויקט מקיים הופעה במועדון ה"רידינג 3" ובה "פילהרמונית הרחוב" תארח את ברי סחרוף וקרולינה. להרכב רפרטואר צבעוני של מוזיקה קצבית בסגנונות שונים החל מבלקני, יווני וישראלי וכלה בנגיעות קלייזמריות ורוסיות. 

 

תגובות