מדריך

כיתת אמן עם רע מוכיח

היוצר, המפיק והמתופף המוערך בסדנא שתתמקד בצד ההפקתי וב"מאחורי הקלעים" של היצירה באולפן

מכללת BPM, בן אביגדור 3, תל אביב, 18-02-2012 19:30

תגיות: רע מוכיח, הרצאה, מכללת BPM

היוצר, המפיק והמתופף המוערך רע מוכיח יתארח במכללת BPM לסדנת אמן מיוחדת שתתמקד בצד ההפקתי וב"מאחורי הקלעים" של היצירה באולפן – כיצד יוצרים קו או "חזון" לאלבום, כיצד בונים את הקשר עם האמן והנגנים, סיפורים ואנקדוטות מהפרויקטים הבולטים ועוד. כמו כן תינתן לקהל ההזדמנות להעלות נושאים ולשאול שאלות שונות.
 
לאורך למעלה מ- 20 שנות קריירה עד כה, מוכיח היה שותף לכמה מההרכבים והפרויקטים המוזיקליים המצליחים והמעניינים בישראל.  מוכיח סומן כהבטחה גדולה כבר בגיל 15 כאשר הצטרף כמתופף ללהקת קאריזמא של מאיר אריאל בסופרגרופ שכלל גם את יואב קוטנר, משה לוי, יהודה עדר ומיקי שביב (איתו גם ניגן מוקדם יותר ב"אחוות כחולי העין"). בתחילת שנות ה- 90 הוא חבר ללהקות "רעש", "בלאגן" ו"זקני צפת" איתן ניגן, אך את הפריצה הגדולה לתודעה עשה בשנת 93' כאשר ניגן והפיק מוזיקלית את האלבום "סימנים של חולשה" של ברי סחרוף, בו שילב לראשונה אלמנטים אלקטרוניים. שיתוף הפעולה בין מוכיח וסחרוף נמשך הן על הבמה והן באלבומים 11א' של סחרוף אותו הפיק בשנת 2005, "האחר" (2001), ו"אבן גבירול אדומי השפתות" המשותף בשנת 2009. 
 
באמצע שנות ה- 90 נסע ללמוד ולחיות בניו יורק, ועם שובו עבד עם מאור כהן (איתו הוציא את האלבום "צעצועים מבית הספר הישן" תחת השם "צמד ראות"), אלון כהן ויובל בנאי, ואף חבר ללהקת "הזבובים". בין 2001-2006 היה בסיסט ומתכנת בלהקת הפאנק הצועני "גוגול בורדלו" , ב 2007 הפיק את אלבום הסולו השני של יהלי סובול ושנה לאחר מכן הוציא עמו במשותף את "אלדוראדו" בו היה אחראי על ההפקה והעיבוד. 
 פרויקטים נוספים עליהם חתום מוכיח הוא הפקת סיבוב ההופעות של שלומי שבן לאלבום המצליח "עיר" (בו גם ניגן על התופים), ולאחרונה הפיק מוזיקלית את האלבום "שירים אחרונים" של יוסי בנאי ז"ל. 
 


תגובות