מדריך

עושים חרקות

קול הקמפוס גאים, מתגאים וסופר שמחים להשיק באוזנייכם את האלבום השלישי בסדרת "חרקה" - We Are Ghosts – Broadcasting. הפרטים בפנימה!

האזור , הרכב 13, ת"א , 03-01-2012 21:09

תגיות: קול הקמפוס, השקה, האזור, חרקה

 

We Are Ghosts – BroadcastingWe Are Ghosts – Broadcasting

קול הקמפוס גאים ושמחים להשיק את האלבום השלישי בסדרת חרקה: We Are Ghosts – Broadcasting. We Are Ghosts הוא פרויקט מוזיקה ייחודי שמשלב מוזיקאים ואמנים מתחומים שונים, שמאלתרים יחד על בסיס הקשבה ותגובה. ללהקה אין חומרים כתובים, ולמעשה הם לא מבצעים לעולם את אותו הקטע פעמיים. ההתרחשות המוזיקלית שלהם היא חד פעמית ומושפעת מהמקום ומהזמן שבהם היא מתקיימת.

 

הרעיון לסדרת האלבומים נולד במסגרת יוזמה של קול הקמפוס, תחנת הרדיו של ביה"ס לתקשורת במסלול האקדמי של המכללה למנהל, שמטרתה עידוד ותמיכה ביצירה מוזיקלית מקומית. סדרת חרקה היא בראש ובראשונה הבעת אמון של התחנה בשוק העצמאי המקומי, ונועדה להביא אל הקהל תוצרים מוזיקליים מסקרנים ויוצאי דופן. הסדרה כולה מוקלטת באולפני התחנה ומבוססת על מוזיקה מקורית וג'אמים. האלבום הסופי מודפס במספר מוגבל של עותקים פיזיים, ומוצע להורדה חינמית באתר התחנה. המפגשים המוזיקליים שמזמנת הסדרה נותנים אפשרות הצצה חד פעמית לתהליך העבודה ולדינאמיקה המיוחדת שבין המוזיקאים. ההגדרה של ההקלטה כאירוע חד פעמי ולא סטרילי, מייצרת חוויה מוזיקלית גולמית ומרגשת במיוחד.

 

האלבום החדש, Broadcasting, הוקלט באולפני קול הקמפוס במסגרת התוכנית "שעת השין" בהגשת אסף קפלן וגיל מטוס במהלך 4 שעות בלבד, ובהרכב נגנים שכלל את דויד פרץ, שני קדר, גיא חג'ג', גיא ביבי, רוי רגב (מונוטוק), מירב שחם, נועה מגר, מורפלקסיס, דני רווה ואורי דרור. הלינק להורדת האלבום יהיה זמין לקהל החל מה-19 בדצמבר, והופעת ההשקה תתקיים במועדון "האזור", ב-3 בינואר.

מכירת כרטיסים מוקדמת ב"חומוס אבו דאבי" בלבד (רח' קינג ג'ורג' 81 ת"א).

 

תגובות