מדריך

ספידי גונזאלס

התקליטן והמפיק הניו יורקי קני 'דופ' גונזאלס מגיע לביקור בבלוק, עם סט ארוך שישלב האוס, פאנק, סול ודיסקו

הבלוק, תל אביב, , 01-08-2009 22:00
ספידי גונזאלסצילום: יחצ

תקליטן ומפיק-העל הניו יורקי קני 'דופ' גונזאלס, שלוש פעמים מועמד לפרס גראמי, חצי מהצמד המוערך ביותר בעולם המוזיקה האלקטרונית MASTERS AT WORK, מתכנת התופים הגדול בהיסטוריה ואחד מהאמנים הפוריים ביותר בעידן המודרני - מגיע בפעם הראשונה לישראל להופעה אחת בלבד במועדון הבלוק.

 מסוף שנות ה80 ועד היום מצליח קני 'דופ' גונזאלס לשנות שוב ושוב את חוקי המוזיקה, להפוך אותם על פיהם, לשבור אותם ואז להמציא אותם בכל פעם מחדש. הוא הוציא במשך השנים לא פחות מאלפי קטעים ומאות רמיקסים ורה-אדיטים, תחת עשרות כינויים שונים, כשהוא משתף פעולה עם מוזיקאי ענק בסדר גודל בינלאומי בתחומי הג'אז, הלאטין, הפאנק וההאוס ומפיק כמות עצומה של קטעים שנחשבים בעיני הקהל ומבקרי המוזיקה כאחד ליצירות מופת נצחיות שהטביעו חותם בל יימחה על פני עולם המוזיקה המודרנית.

 

דופ רכש את המוניטין העצום שלו כחלוץ וכמהפכן בזכות יצירתו ותרומתו העצומה לשלושה ז'אנרים שונים, שלושתם במידה שווה: האוס, פאנק והיפ הופ, ובזכות היותו תקליטן וירטואוז שמופיע כבר שני עשורים מעל במות ענק בכל המועדונים החשובים ביותר בעולם ובפסטיבלים הגדולים ביותר, כשהוא משלב האוס, פאנק, סול ודיסקו בסגנון האנרגטי ומלא הנשמה המיוחד רק לו. קטעים כמו "גאנשוט" ו"דן-דה-דה" שיצרו תקדים בעולם ההיפ הופ, ריליסים כמו "דה בומב" הנצחי שלא נשמע כמו שום דבר אחר שנעשה לפניו ושהפך בן-לילה לסנסציה בעולם האנדרגראונד והגיע גם עד מרומי מצעדי הפופ העולמיים, אלבומי מופת כמו "ניויוריקן סול" שנחשב לאחד מהאלבומים החשובים ביותר בהיסטוריה של המוזיקה האלקטרונית, מכלול היצירה העצום של "מאסטרס את וורק" (ביחד עם שותפו וחברו הטוב, המאסטרו לואי וגה) שהשפיע על דורות של האוס ברחבי העולם כולו ואוספי הפאנק וההיפ-הופ הנדירים והמהפכניים שלו.

קני דופ גונזאלס בהופעה, שישי ה-31.7, פתיחת דלתות: 22:00, קני עולה ב-00:30, הבלוק, דוד חכמי 35, ת"א

תגובות