מדריך

הגירלז במופע סוף שנה

איחוד של הסופר-גרופ THE Girls עם שרון קנטור, אדם שפלן, חגי פרשטמן ורם אוריון! רוק//פופ//סול//פאנק// R'n'B//דיסקו

לבונטין 7, לבונטין 7, תל אביב, 30-12-2011 21:30

תגיות: לבונטין7, the girls

אחרי הפוגה של שלוש שנים ושלושה ילדים (אחד לכל אחד, כן?) חוזרים חברי THE GIRLS  להרעיש את לבונטין 7.

שרון קנטור בשירה וגיטרה, אדם שפלן וחגי פרשטמן – הבס-תופים הטוב ביותר בישראל ולא רק, נרגשים להציג את החברה החדשה שמשחקת איתם - גיבור הגיטרה רם אוריון. רם מחליף את גיא שמי (מרסדס בנד), והסאונד הייחודי שלו עושה טוב כמו שרק נישואין שניים יכולים לעשות.

 

THE GIRLS התחילו לנגן על בימות האינדי של תל אביב וירושלים בערך ב 2004. אלבום הבכורה של הגירלז  Talk to the Pervert יצא בלייבל האינדי no-distribution באפריל 2005, וב- 2007 זכה להוצאה מחודשת בגרמניה בקארגו רקורדס. בסוף 2007 יצא ה-אי.פי "rush" בלייבל הלונדוני LOAF. שירים מתוכו זכו להשמעות בתוכניות רדיו מובילות באירופה, והמיני-אלבום היה ברשימת ההורדות המומלצות של iTunes UK. אחרי הופעות רבות באירופה שקיבלו ביקורות אוהדות - אפילו ב NME - זכו הגירלז לחמם את אלוהי הרוקנרול איגי פופ בהופעתו בארץ.

 

ההופעה בלבונטין 7 נערכת ב 30 בדצמבר 2011, שנה בדיוק לשחרורו של אלבומם השני SICK OF SEEKING שמוקסס ע"י תמיר מוסקט BALKAN BEAT BOX)). על המאסטרינג לאלבום אחראי זוכה הגראמי ריצ'רד דוד (kings of Leon) וניתן להאזין ולרכוש אותו ב BANDCAMP, כמקובל בימינו.

 

את ההופעה תחמם "מורה מחליפה", להקתה הטריה של המוסיקאית ועיתונאית הרוק דנה קסלר, יחד עם ריקי בן דוד (מנהיגת "מורחת לאקום"), אריאל קליינר ויובל גוטמן. נויז מזיז בעברית מלנכולית.

 

תגובות