מדריך

יש לך שקל?

תרבות זו זכות >> עמותת "פסטיבל בשקל" ממשיכה בחגיגה המוסיקאלית, בהשתתפות >> קרולינה, גבע אלון, הקולקטיב, עלמה זהר, שלומי סרנגה, ירמי קפלן, בום פם ועוד. העלות כניסה שקל!

המתנ"ס החדש, בר-לב 4, שדרות, 20-12-2011 17:00

תגיות: פסטיבל בשקל

 

פסטיבל בשקל מגיע לשדרות ל-3 ימים של תרבות

 

העיקרון הפשוט שמאחורי הפסטיבל רב השנים קובע: תרבות אינה מותרות, היא מצרך חיוני. על פי עיקרון זה ותחת הכותרת "תרבות זו זכות" מגיע פסטיבל בשקל לשדרות ויציג שורת הופעות משובחות כשעלות הכניסה אליו עומדת על שקל סמלי אחד בלבד.

 

"פסטיבל בשקל", הפסטיבל הנודד בין ערי פריפריה ושכונות ברחבי הארץ הפך למסורת שנתית. השנה, שנת העשור לפסטיבל פעלה העמותה במקומות שבהם התחילה; בקריית שמונה וכעת בשיתוף הקרן לידידות בשדרות. הרב יחיאל אקשטיין, נשיא הקרן לידידות:" חיזוק תושבי הפריפריה בכלל והילדים והנוער בפרט הוא נדבך מרכזי בפעילות הקרן לידידות. אנו מאמינים כי לכל אזרח צריכה להיות נגישות לא רק לתעסוקה, חינוך ובריאות אלא גם לפעילות תרבותית מעשירה ומעצימה. אנו גאים להיות שותפים לפרויקטים כמו פסטיבל בשקל אשר משתמשים בכלים אלו ומצדיעים לכל האומנים הלוקחים חלק במיזם חשוב זה".

 

 כחלק מהאג'נדה החברתית שעומדת מאחורי הפרויקט המוזיקלי יופיעו על במת הפסטיבל, כמדי שנה, יוצרים מקומיים בתחילת דרכם לצד אמנים מוכרים. ברחבת הפסטיבל יתקיימו מופעים לילדים ותאטרון רחוב.  

 

הפעם הפסטיבל מתפרס על פני 3 ימים במהלכם יופיעו שלל אמנים, הצגות ילדים וסדנאות תקשורת עם מיטב אנשי התקשורת ביניהם גלעד ויטל(שוטי הנבואה) שיעביר סדנאות אומן.

 

 

 

 

 

תגובות