מדריך

פסטיבל אולטרסאונד ה- 11

פסטיבל שנתי למוסיקה בין תחומית החוקרת את גבולות הצליל, מתוך דיאלוג עם טכנולוגיות חדשות. על הגבול המטושטש בין אלקטרו לבין גרוב לבין רוק כבד לבין טראנס

תאטרון תמונע, שונצינו 8, תל אביב, 30-12-2011 22:30

תגיות: תמונע, אולטרסאונד, lorena b, Tiny Fingers, 3421, Computer camp

 

לורנה בי, יחצלורנה בי, יחצ

פסטיבל אולטרסאונד ה- 11>>> פסטיבל שנתי למוסיקה בין תחומית החוקרת את גבולות הצליל, מתוך דיאלוג עם טכנולוגיות חדשות. והשנה אנחנו באווירת חגיגות סילבסטר -  מתמקדים במוסיקה רקידה. על הגבול המטושטש בין אלקטרו לבין גרוב לבין רוק כבד לבין טראנס!

 

שישי 30.12  22:30

Onili – Dark Side of the Rabbit
הזמרת- יוצרת אונילי מפתיעה במופע חדש ובלתי צפוי, ומשתלטת לבדה על הבמה חמושה בגיטרה, מחשב ומכשירים אנלוגיים ודיגיטליים כאחד.

 

Computer Camp
טריו
תל אביבי טרי שיוצר תמהיל מוזיקלי מקיק ובאס שמנים כשעליהם מונחים במיומנות שכבות של עדינות, שעשוע וסרקזם אפל, בליווי
 וידאו-ארט מקורי שמטרתו לגרום לחוויה רב- חושית למשתמש.

3421
דואו הלייב-אלקטרוניקה שמנגן ביטים שבורים בצורה חיה, בלי מחשבים או לופרים, כשבידיהם תופים ומקלדות. ההופעות שלהם משמרות את האנרגיות שיש בסט של דיג'יי שבו מתמקססים בלי הרף קטעים מקוריים ורמיקסים ממגוון רחב של סגנונות - היפ הופ, דאב, דאבסטפ, האבי בייס, דראם אן בייס וכו'. 

 

שבת 31.12  21:30

Rona Geffen
פעילה בזירת המוסיקה וחיי הלילה המקומיים והבין לאומיים כעשור, שותפה פעילה בשלל ליינים ורייבים תת קרקעיים. משלבת סגנונות כמו טכנו, דאון טמפו ופופ בסאונד אלקטרוני כבד, אפל ובלתי מתפשר.

Mock Stereo

אלי אברמוב ואיגי וקסמן, צמד-סופרנובי פרי היתוך גרעיני בין אחד מאדריכלי הפאנק של  "הקליק" לבין פופ-אייקון-מובהקת. הסינתזה המוזיקלית בין השניים היא מה שהיה קורה לו אילן ואילנית היו נכנסים לפקטורי של אנדי וורהול, או אם סוני ושר היו נוטלים שלוש מנות אדרנלין. 

 

Lorena B
במהלך שלוש שנות קיומה ביססה את עצמה לורנה בי התל-אביבית כאחת הלהקות הצעירות המבטיחות בארץ, המשלבת הפקה אלקטרונית, שירה עוצמתית וכלים חיים. בעקבות אלבום הבכורה יצא ההרכב לסיבוב הופעות באנגליה, שם זכו לאהדת הרדיו והבלוגים המקומיים.

Tiny Fingers
מוזיקה אטומית מהחלל החיצון,ביטים מאסיביים בסאונד מהחלל. 

הפינגרז נחשבים לאחת ההבטחות הגדולות של המוזיקה הישראלית, ומציגים הופעה מחשמלת וייחודית המשלבת בין רוק אינטנסיבי ומלוכלך ואלקטרוניקה מרחפת ואקסטטית. 

 

תגובות