מדריך

השטיח האדום

בורדל טוטאל מעלים את "השטיח האדום" >> מופע קברט ייחודי ומזמינים את הקהל להפוך לסלבריטאים ללילה אחד

בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב, 09-12-2011 22:00

תגיות: בארבי, בורדל טוטאל

 

יחציחצ

בורדל טוטאל מציגים:  "השטיח האדום" - מופע קברט ייחודי!

 "השטיח האדום", הינו מופע קברט המציג בהומור וסאטירה את התעשייה ההוליוודית ה"נוצצת", בה כל אחד חולם להפוך לאליל. המופע הינו סוג של פרודיה משעשעת על טקסי השטיח האדום,  מלאי ה"גלאם" והסטייל. כמו כל המופעים של "בורדל טוטאל" גם השטיח האדום, משלב תאטראליות עם אומנויות הקרקס ותיאטרון הרחוב ליצירת מופע אינטראקטיבי החל מהרגע הראשון. חוויה בלתי נשכחת מובטחת לכל אורח אשר זוכה ל- 15 דקות של תהילה, כאשר הוא מוזמן לצעוד על השטיח האדום לצד מרלין מונרו ושלל סלבריטאים נוספים, מול סוללה של צלמי פפראצ'י.

 

"בורדל טוטאל" הינה קבוצת אומנים מתחומי התיאטרון, אומנות הרחוב והקרקס (לוליינות) המשלבים בדרך מקורית את אומנותם, למופע קברט גרנדיוזי וייחודי כמותו לא נראה בארץ. הקבוצה שפועלת משנת 2008, הוקמה על ידי נועה מורדוביץ, מורן יהודה, קתי טריפונוב,

שרון דנון ורקפת ממן, מתוך רצון עז ליצור תרבות קרקס ותיאטרון רחוב בישראל.

 

המופע "השטיח האדום" מורכב מכמה אלמנטים: קבלת פנים, מופע בו מככבים כל אומני בורדל טוטאל

וכן ממסיבה זוהרת. קבלת הפנים שפותחת את הערב מעוצבת כפרמיירה הוליוודית נוצצת, הקהל עובר דרך לימוזינה יוקרתית, צועד על השטיח האדום ונחשף לשלל דמויות מה"שואו ביזנס", כגון מעריצות מטורפות, צלמי פפראצ'י, מפיקים לחוצים, סוכנים ממולחים, נערות זוהר, כוכבות כושלות ואף צוות טלוויזיה המראיין את האורחים, אשר מקבלים הזדמנות להרגיש כמו כוכבים אמיתיים.

 

"כל מי שמגיע מוזמן להוציא את הטוקסידו מהארון, את שמלת הנשף שחיכתה לרגע הנכון, את המחוככים, נעלי העקב, התכשיטים, וליצור מראה של כוכב או כוכבת קולנוע אמיתיים", מסבירה נועה מורדוביץ, ממייסדי בורדל טוטאל ומוסיפה, "מטרתנו היא ליצור חוויה לקהל ולאפשר לו להרגיש איך זה להיות כוכב, וללכת עם הזוהר עד הסוף כפי שאנו מכירים אותו מהסרטים של פעם".

 

תגובות